Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a lovam neve?

Fortuna09 kérdése:

Mi legyen a lovam neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptam egy magyar sportló,herélt csíkót, nyáron lesz 2 éves de nem tudom hogy mi legyen a neve.Szeretnék valami különlegeset (olyat inkább NE pl.:szellő;csillag,gazsi...stb.) vagy F vagy G betűvel kéne de ha esetleg tudtok valami szépet más betűvel is akkor vevő vagyok arra is.....na végülis tippeket szeretnék kérni tőletek.

2014. márc. 1. 15:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kicsit szokványos a neve még maga a ló lehet különleges! Egyébként én amikor nálam csikók születtek sose adtam neki előszörre nevet pedig rengeteg ötletem volt.. aztán miután megszületett kiderült milyen nemű, esetleg volt egy érdekes jegye valami érdekes benne, és jobban megismertem az alapján neveztem el! :-) de persze ha csináltatsz neki törzskönyvet akkor apuka után kell elnevezned!
2014. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
1 éve van nálunk ugyhogy eddig nem igazán siettem és apuka után nem szeretném elnevezni
2014. márc. 1. 20:05
 13/24 anonim ***** válasza:

Én bele vagyok szerelmesedve a gyógynövények neveibe, és a kőzetekbe...A cicáim pl.: Zeller és Dió...

Fosszi (mint fosszília)

Galagonya

Ginzeng

Gneisz

Gránit

Gabbró

2014. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy képet linkelsz róla? Úgy lehet könnyebb lenne :)


Amik nekem tetszenek: Játék (ez nagyon :) ), Talizmán, Bíbor, Kaland, Vándor, Urál, Titán, Hektor, Joker, Bátor, Kalóz, Rakéta, Royal, Twister, Alkatrész, Alpok, Ritmus.


F betűs: Főnix, Fátum (jelentése: végzet), Fergeteg, Felfedező, Fátyol, Figaro, Flash, Fabio, Freskó.


G betűs: Győztes, Gengszter, Gameboy, Giovanni, Gonzó.

2014. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Gerzson, Szinbád, Vendelin :D


Fülöp? A szépség és a szörnyetegben is úgy hívták a lovat :D

2014. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Figura!:)
2014. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

az utolsó válaszolónak:Figurának hívják az anyukáját

2014. márc. 2. 14:59
 18/24 anonim válasza:
az enyemet Brownie nak hivjak:3 mint a sutit<3
2014. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Firenze, Fáraó, Flash, Flipper, Graffiti

Herceg, Bajnok, Lavina

2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Farfalla ;)
2014. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!