Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell helyes lábon...

Hogyan kell helyes lábon ügetni? Mikor kell ki emelkedni a nyeregből?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Amikor a külső első láb előre lendül.
2014. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. márc. 25. 15:56
 3/18 anonim ***** válasza:
én (tudom rosszul) de mindig a belsőt figyelem, amikor a belső éppen dobbant, te akkor vagy kiemelkedve.
2014. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne kavarjuk össze.... Egy helyes módszer van,az pedig az első válaszoló már leírta.. semmilyen belső lábat ne figyelj,külső első váll a lényeg,terepen meg tetszőleges,csak időnként át kell ülni az azonos terhelés érdekében.
2014. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, melyiket figyeli, ha a külsővel emelkedik, ha a belsővel ellentétesen mozog, ugyan az az eredmény.
2014. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bocs, de nekem az első pillanattól logikusabb volt azt figyelni, hogy ugye azért könnyítünk úgy pályán, hogy a ló belső lábát kíméljük, mivel azt a fordulásnál amúgy is terheli, tehát azt figyeltem, hogy most kímélem az éppen lépő lábat. nekem így sokkal könnyebb volt, bár tudom, hogy nem ez a hivatalos. azért leírtam. ugye szabad? remélem nem kavarodik össze senki...
2014. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is a belsőt nézem egyébként.
2014. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy te a belsőt nézed elég baj... Lehet reklamálni de ezen az oldalon mindig mindenki azt csinálja ,ami a rossz... alap dolgok és még mindig egyesek nem tudják,csak legalább ne a rossz dologgal traktálnád a kérdezőt...
2014. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nehéz megérteni, hogy ugyan az az eredmény attól függetlenül, melyik vállra néz?
2014. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ezt én se értem miért baj az, ha valaki a másik vállat nézi, ha ugyanúgy jó lábra könnyít... főleg, hogy jó estben egy idő után egyáltalán nem kell nézni a lábakat, mert az ember érzi.
2014. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!