Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Problémás Csőför! Kb 135 cm...

Balo107 kérdése:

Problémás Csőför! Kb 135 cm magas csődör wels póni 2,5 éves. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ha kivezessük az istálobil semmi probléma,könnyen vezethető stb...akitöl vettik annál mindig egybe volt egy másik csődörrel de nálunk egyedül van..A probléma az az hogy ahányszor meg lát egy lovat el menni az utcán vagy akárhol akkor meg bolondul szószerint !! rá ágaskodik az emberekre vezetés közben ,ha be van épp fogva akkor nem akar kocsiban menni ,ágaskodni ugrálni kezdd meg stb...ha oda csapok neki akkor pedig rám támad..nagyon rossz csődör !!! Ez ellen mit tudnék tenni hogy erröl le szoktassam ? Ha nem lát lovat akkor semmi baj nincs vele de ha lát lovat akkor mindennek vége !!!

2014. máj. 12. 12:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem hogy mire akartok kilyukadni..de amint látom nem értelmeztétek amit irtam!!! ÉN birok vele !!! meg is fogom !!! Tisztel is engem a ló !!! Csak nem szeretném hogy ha lovat lát ezt csinálja...DE birok vele igy is !!!! Csak azért kértem tanácsokat hogy hátha valaki tud okosat is mondani....Ki vágatni pedig at nem szeretném mert akkor nem lenne semmi álássa ugy nézne ki mint egy 20 éves...volt már kb 100 lovam...Tehát : Birok is vele meg minden...csak azért fordultam ide segitségért hogy hátha van valami módszer arra hogy ezt csinálja.. ( de ha csinálja akkor meg fogom ) Csak azt szeretném hogy ne legyen ilyen !!! Akinek ez nem tiszta az NE IRJON !!!!
2014. máj. 13. 18:25
 12/13 Ricas2121 válasza:
Szerintem meg kéne enned!
2014. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Herélés a titka. Nem tudod leszoktatni róla. Vannak bolond csődörök.

Az a baj, hogy fedezett már. Naná hogy csajt akar.

2014. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!