Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van bármi esélyem erre?

Van bármi esélyem erre?

Figyelt kérdés
17 évesen jutottam el odáig , hogy tanuljak lovagolni. Körülbelül 1 hónapja kezdtem el, nagyon jó tanárom van, mindent meg mutat, engedi hogy kibontakozzak, felszereljem a lovat meg ilyesmi. Hetente járok, és sokszor el van képedve hogy mennyit fejlődtem, meg is kérdezte hogy járok-e valahova máshová gyakorolni. Örülnék is neki...:) Amúgy dolgozok a lovardába cserébe hogy lovagolhatok. Minden álmom az hogy versenyekre járjak lovakkal, legyen egy saját lovastanyám és ebből éljek meg. Vajon van rá bármi esély is? Amióta eszemet tudom erről álmodozom, eddig a lovaglás is nagyon elérhetetlennek tűnt, nem hogy még ez.. Főleg a mai világba.

2014. máj. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Legkisabb esélyed arra, van, hogy megélsz belőle. Az nehéz, és keveseknek sikerül, főleg hátszél nélkül. A többi nem akkora kunszt, csak kitartás kérdése, de a helydben én inkább egy jólfzető szakmát keresnék, és hobbi lótartó lennék.
2014. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lóból megélni sajnos nem lehet. Vagyis lehet, de vagy te élsz jól, vagy a lovaid.
2014. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az országban inkább ezek csak álmok maradnak. De a versenyzés összejöhet,csak sok kudarc fog érni még eljutsz odáig.
2014. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte lehetetlen megélni belőle.
2014. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Van rá mód és igaz, hogy ha nincs segítség, akkor nehéz még belevágni is, de! ha igazán elszánt vagy és bírod a strapát nem lehetetlen. :)

Egy jó barátommal kb 7 éve vágtunk bele a nulláról, csak a földeket vettük meg és a saját lovainkat tartottuk. Kemény volt, de most már ott tartunk, hogy folyamatos bértartóink vannak ( 40+ fő). Nyárra kész a fedeles is.

Mint írták is, vagy a ló vagy te élsz jól, viszont szerintem ez csak az elején igaz. Mi is volt, hogy kenyéren éltünk egy két hétig, csak a lovak ne éhezzenek.

Úgyhogy előre is sok sikert kívánunk! ;)

2014. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!