Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van bármi esélyem így?

Van bármi esélyem így?

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác aki igen szimpatikus, és tetszik. Van egy haverja, akivel mindig van. Valószínűleg félreértelmezték a jeleimet, mert a másik srác (a haverja) rám szállt, és folytamatosan irogat faceboon. A másik is elég nyilvánvalóan bámul néha, de gonolom akkor azért, mert tetszem a barátjának(?). Akivel beszélek aranyos, de nem az én stílusom. Magamból kiindúlva semmi esélyem annal aki ténylegesen tetszik, mert én se járnék azzal, aki a barátnőmnek tetszik. Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?


köszönöm:)


2013. nov. 10. 01:45
 1/2 anonim válasza:
Hát, ha a legjobb barátja ennyire rádszállt, akkor nem hinném, hogy a kiszemelted majd versenyezni fog vele, mivel barát barátnője általában tabu, de nem tudom mennyi idősek vagytok , azért az sem mindegy
2013. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16-17 évesek.
2013. nov. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!