Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budakalászon a Luppai lovardár...

Érsek Ákos kérdése:

Budakalászon a Luppai lovardáról vélemény?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki ismeri illetve ott lovagol kérhetnék róla egy elérhetőséget? Esetleg telefonszámot is nagyon szívesen elfogadok. Nagyon szépen köszönöm!:)

2014. máj. 21. 12:02
 1/4 anonim válasza:

Én lovagoltam-ill bértartottam a Deák Regináéknál,de akkor még a Hajógyári szigeten voltak.Én csak ajánlani tudom,azok alapján.

Telefonszám sajnos már nincs meg...:(De facebookon fenn vannak Luppai lovarda név alatt.

[link]

2014. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es! Mennyiért volt a bértartás?
2014. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50ezer.De ez még 2008-ban volt.És ugye eléggé Budapest beletrület.Most nem tudom mennyi az új helyen...
2014. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményt!:) Lehet, hogy tetszeni fog nekem, illetve a megfelelő lesz számomra. A facebookon megnéztem őket, írtam üzenetet csak még nem érkezett válasz. Nem tudom pontosan esetleg hol tudnék érdeklődni? Sok lovardát próbáltam nézni, csak sajnos sok panaszt hallottam róluk.
2014. máj. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!