Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyógynövényekkel lógyógyítás?...

Gyógynövényekkel lógyógyítás? Tudtok nekem ajánlani bevált, kipróbált, hasznos módszereket?

Figyelt kérdés
Még nincs lovam, de szeretnék majd idővel. A Heartland c. sorozatban láttam, hogy lovakat leginkább gyógynövényekkel gyógyítanak, ha nem olyan súlyos a dolog. Én is hasonló módon szeretnék majd cselekedni, ha "nagy leszek". Tudtok nekem írni listát gyógynövényekről, és azt is, hogy milyen betegségre jó? Nem feltétlenül betegségre, hanem ideges, feszült, viselkedészavaros (pl. karórágó) lovaknak is használ, vagy amivel enyhíteni tudom a fájdalmakat (vagy esetleg kólikát) amíg ki nem ér az állatorvos. Előre is nagyon-nagyon köszönöm :)

2014. máj. 21. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Marton Zsófia: Lóherba

Ezt a könyvet tudom ajánlani...bár ha nincs tapasztalatod gyógynövények terén, akkor légy nagyon körültekintő! Akár kipróbálhatsz humán gyógyításban alkalmazott gyógynövényeket magadon, hogy lást, milyen melóval is jár...bár a lovakra sokkal intenzívebben hatnak a gyógynövények, mint ránk...arra ügyelj, hogy nem minden nekünk való gyógynövény jó a lónak, és ugyanez fordítva is igaz.

2014. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Amíg a könyvet nem tudom megvenni, addig tudsz ajánlani ilyen honlapot?
2014. máj. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!