Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jól értelmezem ezt a hirdetést...

Jól értelmezem ezt a hirdetést? Használják a lovamat oktatásra és még én fizessek?

Figyelt kérdés

Ezt most jól értelmezem, hogy én, a lótulajdonos odaadom a lovamat, ők napi (!) 1-2 órát használják és még fizessek 25.000-et a ló ellátásáért? Most én értem félre, vagy tényleg ennyire pofátlanok a Szilaj lovasparkban??

[link]


2014. jún. 12. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez egy VICC! Végig sem olvastam a kommenteket, sejtem, hogy ugyanoda jutunk. Ez egy nem vicces vicc. Kíváncsi lennék ki és miért megy bele ilyenbe, mennyire lehet megszorulva :((
2014. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Ez a modszer kulfoldon 'working livery' neven mukodik es elegge elterjedt. Itt ez valoban azt jelenti, hogy a bertartas kb feleannyiba kerul, mint a normal bertartas, es ennek fejeben hasznalhatjak a lovadat oktatasra. Nekem igy volt lovam, kemeny ket honapig birtuk, ebbol egy honap a felmondasi ido volt, amig kerestek uj lovat az enyem helyere... A lovam volt, hogy napi 4 orat ment, ebbol 2 ugroedzes, es nem ertettek, miert vagyok felhaborodva, es miert nem lovagolom a lovat az edzesek kozott vagy utan... nem mondom, hogy mindenhol ez a helyzet, de en soha tobbet nem tartanam igy a lovam
2014. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a módszer külföldön is átb*szás. Jellemző, hogy akadt olyan rosszéletű honfitársunk, aki nekilátott meghonosítani.
2014. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!