Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a külonbség, melyik a jobb?

Mi a külonbség, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Lusta iskolalovakhoz :D

[link]

[link]

[link]

(nem az ár szempontjából)


2014. jún. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt így képről nehéz megmondani, meg ugye kinek mi.. a 2. a legrosszabb, ez biztos, mert annak nagyon vékony a markolata. én az olyat szeretem, aminek kicsit vastagabb és van bogyó a végén, valami támasz, ami miatt nem csúszik ki a markodból. akár lófejes is lehet, bár olyat utoljára 20 éve használtam. :)
2014. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha az a fontos hogy hajtson akkor én az utolsót ajánlanám, nekem volt lehetőségen kipróbálni (magamon) (: mindhárom pálcát (: (: (:
2014. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Főként a pálca vége érdekelne, hiszen ezekből is van millióegy féle! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. jún. 19. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A pálca hossza sem elhanyagolható tény, hiszen egy 65 centissal csak a vállát éred el, míg egy 100-120-as idomítóval eléred hátul is és határozottabb előrehajtó segítséget tudsz vele adni.


Ha lovasiskola számára veszel pálcát, akkor legyen közte egy-két rövidebb, meg egy-két idomító is.

2014. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a ló csizmára nem enged kellőképpen, inkább hosszút javasolnék. Az internetről nem nagyon lehet eldönteni, hoy melyik milyen, mert a rugalmasságát nem érzeni. A Fleck pálcák jó pálcák.
2014. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.
2014. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a harmadik pálcát tudnám javasolni, nekem s volt ilyenem elég régen, de nagyon jól szolgált :)

Most egy másik féle van de a vége ugyan olyan...

Szerintem ezek a legjobbak :)

A gumis végűek szerintem elgörbülnek...mert nekem még a legelején volt olyan gumisvégű, de 1-2 év után a gumi csapkodó rész elgörbül, és elál..nem javaslom :/

2014. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!