Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Kisbéri félvér jó ló?

A Kisbéri félvér jó ló?

Figyelt kérdés
Megfelelő-e hobbi lónak és milyen a természete?

2014. júl. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megfelelő. Én egy kisbéri kancán tanultam meg lovagolni. A természete pedig attól függ, hogy hogyan tartották az előző helyén, nyilván ha ütötték-verték, akkor nem valószínű, hogy nagyon barátkozós lesz.
2014. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban igen, de bizonyára létezik olyan egyed is, ami nem.
2014. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisbéri-párti vagyok, nagyon jó tapasztalatom van velük. Általában nyugodt, jó munkakészségű lovak, de persze mindig akad kivétel, sok minden függ az egyedtől, előéletétől, képzettségétől stb. Összességében elmondható, hogy kiváló hobbilovak lehetnek, persze érdemes gondosan válogatni. De általában nincs velük gond.
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó honnilovak, mert kellőképp élénkek, de nem is nagyon érzékenyek, olyan pont jók. Általában mindegyikkel lehet valamilyen szinten ugratni, mert jó felépítésűek hozzá, szóval sokmindent ki lehet velük próbálni.
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!