Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szinten kell tartani a...

Milyen szinten kell tartani a lovaglásban, hogy az embernek lehessen egy saját lova?

Figyelt kérdés

Mert még pillanatnyilag vágtázni sem tudok, viszont szeretnék egy lovat. Ez a legföbb vágyam és komolyan gondolom, nem pedig csak hóbortból!

Úgy gondoltam, hogy amikor megtanulok vágtázni és lesz egy kis gyakorlati tapasztalatom is lógondozásból (pl nyergelés meg ápolás), akkor kezdenék bele a lótartásba. Elméletbe már szakértö vagyok :D, de az ugye nem elég. Amúgy bértartásban lenne.


2014. aug. 2. 11:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
Elöző: Ja és azt is megértettük hogy te gyerekkort akarsz magadnak de ha nálatok ez igy müködik hogy te kijelented hogy neked most márpedig kell egy ló akkor ok. Most lehet hogy tényleg akarod de egy ló nem kis felelőség még ha bértartásban is lenne. De igen a tudásod már elég hozzá tessék ezt akartad halanni nem?
2014. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudnám miért kell bántani?...-.- annyira szánalmas hogy így lebecsülitek a fiatalokat..
2014. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezek után sem tágítasz akkor van benned akarat és nem fogod csak úgy "eldobni" sok sikert! :)

Ha jól értettem azt mondtad csak jövőre veszel (sztem tavasszal jobb venni) és ha egy lány képes lemondani a ruhákról akkor meg miért ne?

Csak annyit hogy tanulj meg lovagolni és azért olvass el néhány könyvet meg legyen valaki aki tud segíteni (pl. edződ) utána már lehet lovad.

Sztem 13 évesen a pénz nem az ő dolga és van még 10+ éve amíg majd ezzel törődni fog 3 év múlva majd mehet diákmunkára ha akar és akkor majd elgondolkodik ezen addig meg ha a szülei megveszik fizessék is. A ló arra is jó hogy megtudd milyen ha lenne egy gyereked így majd 18 évesen nem akar.


Ha kérdésed van írj privit :)

2014. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 leyyla9 ***** válasza:
Szia!Én hetedikes vagyok,és van egy lovam bértartásba,és járok ki hozzá meg még majdnem kitűnő is vagyok.Szóval szerintem lehet lovad még akkor is,hogyha csak lépni meg ügetni tudsz a lóval. :-)
2014. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!