Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Estetek már le a lóról? És ha...

Estetek már le a lóról? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, Èn kètszer is estem!

1. Vágta közben kicsúszott a lábam a kengyelből és puff!

2. Felágaskodott Ès úgy!

Amúgy miét?

2014. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 x) ***** válasza:
Megszámolni se tudom hányszor... 10 év alatt találkoztam pár nem éppen könnyű lovaglású lóval. :D
2014. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
persze. egyszer csak lecsúsztam szőrén, a másiknál megugrott a ló vágtában, elvitt és hirtelen bestoppolt, akkor előreestem. akkor volt hogy egy másik ló vezetőszára húzott le a nyeregből. máskor pedig szintén elvitt a ló, karám előtt bestoppolt, ő jobbra és balra.. ez volt kétszer.
2014. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerinted ki számolja? Nem nagy kunszt, leesek, felülülük, annyi.
2014. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem tudtam még lovagolni, így csak ültem rajta, a paci pedig követte haveromat aki egy másik lovon ült, aztán haver meg akart szívatni, elkezdtünk vágtatni, és egyszer csak az én pacim úgy döntött, megáll, engem pedig vitt tovább a lendület előre...
2014. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én csak simán lecsúsztam a nyeregből, ügetésben. Kicsúszott a kengyelből a lábam, azt leestem.
2014. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eddig hétszer estem;volt sérülésmentes,és volt amivel balesetire mentem.Ez a lovaglás velejárója.
2014. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egyetlenegyszer estem eddig, de azt úgy, hogy a lovam páros hátsó lábbal felrúgott valakit, aki ügyetlenül előzött és megijesztette. :( Na, én meg előrefelé estem le róla, azért erre nem voltam felkészülve...
2014. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Többször... Aki bringázik elesik, aki lovagol, leesik :D


Felkel, porol, visszaül, ha nagyon fáj elmegy orvoshoz XD


Legutóbb fullvágtában túl közel keveredtünk az előttem lovaglóhoz, így mikor ő leesett pontosan az én lovam lábai elé, a ló megijedt, és egyszerre dobta le előre a fejét, nyomott egy satut, és közben kiugrott oldalra, hogy elkerülje az előtte fekvő embert, én meg már repültem is a nyaka/válla fölött, mint a filmekben XD


Egy kis fetrengés után visszamásztam, később röntgeneztek,mert a csípőmre estem, de nem esett komoly bajom, csak két napig nem nagyon tudtam ráállni a jobb lábamra :D

2014. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Estem is, ugrottam is - az eséseim zöme elkerülhető lett volna, vagy oktatói felelősség volt (korai terep, vágta szabadon, amikor még futószáron sem ment), vagy olyan, amit magamnak köszönhettem (egy kisebb ugrásnál a ló farára vágtam a pálcával, erre jól megemelte, én meg elszálltam, de azt naggggyon megérdemeltem). Mindig vissza kell ülni, amennyiben az állapotod megengedi.
2014. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!