Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglócipő? (Kérdésed túl...

Lovaglócipő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Milyet használtok? Melyik vált be? Tapasztalatok? Fontos lenne, hogy ne ázzon be, és ne menjen tönkre 1 év alatt (persze rendeltetésszerű, rendszeres használat esetén ...)

15-20 ezer forint körüli árkategóriában.



2014. aug. 11. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Részemről:

[link]


Gyönyörű, minőségi, soha nem ázott be, de azért ez függ attól, hogy milyen pocsolyákban akarsz járni - a bőr teljesen vízálló, de a cipzár beengedné a vizet, ha bokáig érő vízben járkálnál. Az enyém most pont egy éves, olyan mint az új. Egy kicsit a festés kopott csak le rajta. De mondjuk vigyázok is rá :)

2014. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÉN egy Olaszoszágból importált cipőt vettem, 10e volt postával együtt, eddigi legjobb cipőm. Márkája szerint Vera Gomma. Nem ázott be, nem ment szét sehol sem. Hasonló árkategóriában vettem itthon is cipőt, amit nagyon régen bírtam, az 6-7 évig húzta, a másik talán 1 évet, ha túlélt. Mindkettő Daslö volt.
2014. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Daslö cipőm van nyár elején volt 2 éves 12 000 Ft-ba kerül nem ázik be és kényelmes (minden használat után boxolom).
2014. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Daslö van . Mindig ilyet veszek ár érték arányban jó , nekem van olyan amelyik már 4 éve birja persze azóta már volt cipésznél és már nem olyan mint ujkorában de még itthoni munkába tökéletes. Most is ugyan ilyet vettem , ha megfelelően ápolod akkor sokáig birja. És egyébként nem ázik be ck a gumi résznél. Thermo csizmából pedig Mountain Horse van ez a márka tuti örök darab de az ára tükrözi a minőségét is, igaz nem 2ft de tényleg jó ! Vannak sima bőr csizmik is belőle :)
2014. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
daslö lovaglócipőm van, 6 éve vettem olyan 10 ezer ft.-rt, mai napig ezt hordom :) szinte minden nap nyúzom, annyi hibája van, hogy az orra elég rendesen megkopott, de ez csak esztétikai hiba. nagyon meg vagyok vele elégedve, ajánlom mindenkinek.
2014. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Horze van, megvan már vagy 3 éve, és olyan mintha új lenne. Elöl zsinóros, hátul cipzáras, így nem vízálló, de a lovascipő nem is arra van hogy vízálló legyen. Egyrészt a minőségiek azok bőrből vannak ami tönkremegy a víztől, másrészt ami vízálló abba befülled nagyon a lábad lovaglásnál. A Horze cipőit nagyon ajánlom. Mostanában egyre jobb temékeik vannak.
2014. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Dublin van, másodszor is azt vettem, csak mivel csámpás vagyok ezért elég durván kijárom a cipőket... Nagyon szerettem, amíg nem lovagoltam csizmába. Eredetileg versenyre kaptam, viszont most már csak abban lovagolok, Tattini Air Boost.
2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Az Én első Daslöm olyan 10 éve lett vásárolva, 6 ezerért, 8 évet gond nélkül bírt. Ahogy olvasom, akik régebben vettek iylet, tényleg ajánlják, azok baromi jók voltak. A maiak 10e körül viszont irtó szarok, viccen kívül. Az enyém is szétesett pikk-pakk, kb fél év alatt, napi használat melllett.
2014. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!