Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kell fizetnem a terepért?...

Kell fizetnem a terepért? Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Az edzőm elhívott egy több mint 2 órás terepre, én elsőnek azt mondtam hogy nem szeretnék menni, ő "már pedig jössz!" felkiáltással, nem adott választási lehetőséget.


Magától nem mondta hogy ez nekem bármennyibe is kerülne, én meg sehogy sem merek rákérdezni, pedig nyilvánvalóan nem ingyen gondolta hogy kivisz!(Lovas iskola, iskola loval is mennék, meg minden.)


Szóval mit csináljak? Meg hogyan kérdezzem meg hogy az ne legyen nem is tudom, illetlen?:S



2014. szept. 20. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán kérdezd meg :D
2014. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sippara ***** válasza:
"Xy, a jövő szombati terep mennyibe fog kerülni? Mikor elhívtál nem kérdeztem és semmiképpen nem akartam elfeledkezni róla" Ennyi. Nem illetlenség.
2014. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekért nem nagyon szoktak külön pénzt elkérni,lovaknak is jó ha kimozdulnak agyszellőztetésre,lehet még külön örülne is ,hogy valaki kivinné azt a lovat nemhogy még pénzt kérjen ,de ha kér is az sem drágább ,mint egy órás edzés ha rendes tag.
2014. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!