Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tanulhatok lóetológiát?

Hol tanulhatok lóetológiát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, főleg a lovakat, és jövőre érettségizek. Melyij sulin lehet lóetológiát tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Lóetológiát"??? Miért pont azt? A ló többi része nem érdekel? Vagy állatpszichológus szeretnél lenni (ez esetben nem csak a ló etológiájáról fogsz tanulni...de egyébként egy sima biológus szakon is tanultok etológiát, minden állatról)?


"Lóetológus" szak sehol sem létezik, de van néhány lovas szak az egyetemeken, pl a ménesgazda, és OKJ-s képzések garmadája.

2014. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de, érdekel a többi része is. igen, állatpszichológia, de azthittem, h nálunk nincs ilyen, csak etológia, és mivel állatorvos nemlehetek (mivel nincsenek elég jó jegyeim hozzá) valami állartos szakmában szeretnék elhelyezkedni és lovakra specializálódni :)
2014. szept. 24. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos ha állatorvos-asszisztens szeretnél lenni, és esetleg egy olyat kifogni, aki lovakra specializálódott, akkor ha összegyűlt annyi pontod, szerintem inkább pályázz meg egy biológus szakot a Szent István egyetemen. Kedves nővérem is így indult, s kemény munkával, rengeteg tanulással, immár MSC-n, az egyetem mellett egy állatorvos aszissztense. Ez is egy megoldás :)


Állatpszichológusnak pedig én úgy tudom, lehet valahogy tanulni, mivel egy ismerősöm ismerőse is annak készül. Ha türelemmel vagy, megpróbálom valahogy elérni, és megkérdem neked :)

2014. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szarvashiba: *Szent István Egyetemen.

Jujj. Szóval javítva. Előző voltam :)

2014. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huhaa azt nagyon megköszönnem! :)
2014. szept. 24. 22:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Megadom a mail cimemet es elküldened oda nekem az infokat, ha megtudod? :)

jessica.muszela@gmail.com

2014. szept. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!