Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet állami fedezőménh...

Titkos25 kérdése:

Hogyan lehet állami fedezőménhez jutni? Mik a feltételek? Hol kell igényelni? Milyen fajtákat lehet? Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos! ( Shagya arab, gidrán, nóniusz, furioso north star, kisbéri félvér, lipicai érdekelne)

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet igényelni, a tenyésztő egyesület helyezi el őket ott, ahol éppen szükség van rájuk, mert van kancaállomány, vagy mert régóta nem volt arrafelé az adott fajtában mén, stb.
2014. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állami tulajdon, nem tudod megvenni.
2014. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvben kihelyezhetik hozzád, nyilván a tulajdonjog nem a tiéd, ugye minimum az elgséges tartási feltételeket biztosítani kell (EU szabvány van bokszra, karámra, legelőre), stb. Aztán ugye az a mén az jó esetben fedezne is, nem tudom, erre milyen szabályozás van, de valahogy ezt is meg kell oldani, kaloda, miegyéb kellhet, stb..

Azt nem tudom, hogy és kinél kell igényelni, de szerintem van rá mód, hogy jelezd valahogy, hogy vállalnád a tartását egynek.

2014. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden,akarsz államit ? Mar bocs de ez tiszta hulyeseg , vegyel saját méneket es annyi meg van oldva
2017. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!