Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova teszitek a telefont...

Hova teszitek a telefont lovaglás közben?

Figyelt kérdés

Régebben ezzel nem volt gondom, pont befért a telefonom a lovaglónadrág zsebébe, de most már olyan nagyok a telefonok, hogy nem férnek be. Nem csak nekem, azoknak se, akikkel lovagolok, többen egyáltalán nem hordanak magukkal telefont (terepre) ami elég veszélyes, pláne, ha egyedül mennek.

Kabátos/dzsekis időben már nem gond, mert annak van zsebe, de ilyen pólós, vékony pulcsis időben hova tegyem?


2014. okt. 15. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én az övtáskát keresztben szoktam a vállamra tenni, úgy nem lötyög. De ha van olyan övre csatolható tartó, amibe belefér, az is jó.
2014. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is övtáskát viszek, derékra csatolva. Persze, ha csak a telefont rakod bele, az lötyög, de tele lehet tömni hasznos, könnyű cuccokkal, amikre bármikor szükség lehet, akkor nem lötyög. Amit én mindig elrakok: egy 10-es csomag zsepi, néhány jutalomfalat, az igazolványtartóm és a telefonom. Ha valóban az az indok, hogy nem érzed magad biztonságba telefon nélkül, mert így veszélyes terepre menni, akkor arra miért nem gondolsz, hogy olyan baleset is lehet, amikor el is ájulsz, akkor viszont a megtalálónak hatalmas segítség lehet, ha vannak irataid, arról nem is beszélve, hogy a kórházban is könnyebben dolgoznak, látnak el, ha ott van kéznél a tajkártya. Nekem Pepper övtáskám van, ezek talán a legkisebbek, amikkel találkoztam, ennyi cuccal én simán megtömöm.
2014. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja és pályán meg bent van a szekrényembe, ha a birtokon maradok, akkor nem viszem magammal.
2014. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nyilván pályán ez nem kérdés!


a hopilet jól hangzik, már próbáltam, de nem fér be, de gondolkodtam azon, hogy zsebet kéne rá varrnom.


zsebes alátétem van (azt is én varrtam), ha nagyobb terepre megyünk mindig azt teszem fel, abba fér zsepi, innivaló, de akár még szedvics is. viszont egyedül az továbbra is azért nem jó, mert ha egyedül esnék le, a ló valószínűleg haza szalad és akkor viszi a telefont is.


nem is elsősorban azért akarom, hogy legyen nálam telefon, hogy mentőt tudjak hívni, persze ez is benne van, de volt már, hogy sebesült őzet találtam és erről szóltam, találtam már félájult zavart leesett lovast, találtam lovat is, amiről mindig tudtam így szólni, illetve tök jó, hogy tudok fotózni is, mert elég érdekes dolgok jönnek szembe néha az erdőben, amiket érdemes megörökíteni...


a mostani lovam 4 éve van meg és még sose estem úgy le, hogy elszaladt volna, vagy hogy bármi bajom lett volna, de korábban volt ilyen élményem és fontos volt szólni a lovardába, hogy megy a ló, várják és ők ugye vissza tudtak szólni, hogy mellesleg nem érkezett meg és akkor tudtam, hogy valahol útközben megfogták.

2014. okt. 16. 09:51
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a variáció még nem hangzott el, úgyhogy leírom. Én nem vagyok híve a tapadós naciknak. Mindig farmerban lovagolok. Viszont mostanában, egyre nagyobb távokra megyünk így ezt azt kénytelen vagyok vinni magammal. Remek megoldás a szememben a gyakorló nadrág. Ezer színben, mintával gyártják. Akkora zseb van combnál, hogy egy iPad is belefér kis híján. :D

Strapabíró, kényelmes, van bélelt változat!, de alá is fér még valami ruházat télre. Nem tudok rá rosszat mondani hirtelen.

2014. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tarsolyba teszem. Pénztárcával és kulccsal egyetemben.
2014. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is az övtáskát szoktam a vállamon keresztbe átvetni, úgy nem zavar, vagy a hopiletbe tenném, ha van rajtam hosszú zokni, mert amúgy kiesik alul.

De amúgy én féltem az okostelefonom, és bár tényleg jó képeket csinál, van egy régi, rozzant, nyomógombos telefon a lovardában, évente ráteszek 1500 forintot, és azzal megyek. Van, ha kell, és nem lesz baja.

2014. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én a lovaglózoknimba szoktam. Lehet, hogy nem a legjobb döntés, te oda teszed, ahová akarod...
2014. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha lány vagy kedves Kérdezö akkor jó megoldás lehet, ha a melltartódba rakod a telefont. Egy sima melltartó + egy sportmelltartó és tuti, hogy nem esik ki, még vágtában sem.
2014. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én az éjjeli szekrényre. Általában nem szokott leesni.
2021. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!