Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla? ...

Mi a véleményetek róla? www.lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=133968&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fr omfo=0

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri megvenni?
2014. nov. 7. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsesz,!!!


[link]

2014. nov. 7. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen célra veszed? Ha hobbibol akkor draga,ha versenyekre akkor igeretes bár én lealkudnam.
2014. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha hobbiból drága, ha versenyre, akkor kevés.


a kép, amelyen gumipókkal van lekötve a feje (tudom hogy nem gumipók, de mi így hívjuk) számomra kizáró ok lenne, az úgy cseszi el a lovat, ahogy még egy kemény kezű lovas se tudja!

2014. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó : nem értem amit mondtál...


Ebben az évben még csak hobbira, de jövő évben versenyekre használnám.


Válaszokat köszönöm!

2014. nov. 8. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

nem érted?


milyen versenyre? mert ezzel a lóval kétlem, hogy B2 - B3-nál tovább tudnál jutni. ezért írtam, hogy "kevés", mert nagypályát ezzel nem mész.

2014. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idén már nehéz is lenne hobbin kívül másra használni alig 1,5 hónap van hátra. :)

Verseny alatt mire gondolsz? Lehet az épp egy falusi libakergető is...

A képek nem meggyőzőek számomra és nem is mutatnak eleget. De, ha közel van megéri elmenni egy szakemberrel megnézni, azon semmi nem múlik.

2014. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!