Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fjord vagy Haflingi?

Fjord vagy Haflingi?

Figyelt kérdés

Mennyit bírnak lépesben?Elbírnának 100+ kilós férfit(nem folyamatos használatban csak néha-néha felülni lépésben)?

És milyen tapasztalatotok volt velük?



2014. nov. 10. 18:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó ez tényleg elég értelmetlen kérdés volt...Igazából azért erre a két fajtára gondoltunk,mert nyugodt,"hidegvérűsebb", nem túl magas de azért nem póni.Tereplovaglásra lenne
2014. nov. 16. 14:09
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
inkább a sodrottat ajánlom. nem tudom miért írod, hogy azért nem póni, mert de, ez póni! és elég kevés van az országban, sokkal kisebb a választék, mint erősebb félvérből, vagy könnyebb sodriból.
2014. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor mostr egy válasz, ami nem 5 oldalas. Haflingi
2014. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Fjordon meg nem ultem de sztem a haflinginak a bakolasa is kenyelmes:)
2014. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én fjordon szoktam lovagolni, de mi nem nagyon engedünk rá nagyobb embereket. De ha egy kicsit jobb kondiban van, akkor szerintem elbír egy 100 kilós embert is de, csak mondjuk egy negyed órára.
2015. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!