Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ráijesztettem viccböl a...

Ráijesztettem viccböl a lovamra és erre ö felémrugott. Hogyan állitsam vissza a jó kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom ota lovagolok. Oar napja gondoltam, megviccelem a lovamat. Megijesztettem ugy, hol elougrottam a hata mogul es a kezemmel is felelmetes mozgasokat vegeztem. Erre a lovam felemrugott, szerencsere csak felemrugott, nem talalt el, mert tul messze alltam tole.


Hogyan allitsam vissza a jo kapcsolatomat a lovammal?


Koszonom a segitseget elore is!



#ló #támadás #felemrug
2014. nov. 23. 02:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"ez a ló tuti nem tisztelt téged, örülj hogy eddig nem volt vele komolyabb bajod, mutasd meg neki hogy ki a főnök"


Ennek semmi köze a tisztelethez, ha a háta mögül ugrott elő akkor a ló valószínűleg nem is látta, hogy ki az, csak azt tudta, hogy valami megtámadta.

2014. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!