Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi komolyan gondolhatj...

Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Próbálok minél több információt átadni! Megismertem egy 40 éves Férfit, akivel nagyon nagyon jól kijövök, abszolút jól érezzük magunkat egymás társaságában. 3 hónapja vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, így nem is találkozunk minden nap.

Ő kétszer elvát, és elmondása szerint soha többé nem vesz el nőt. Az első házasságából van egy gyerek,aki nem vele él,de bőven támogatja, és több gyereket tuti biztos nem akar! Nekem ezek egy kicsit fájnak, mert nekem még se házasságom nem volt,ugyan nem nagy gond, ha nem leszek feleség, de gyerekem sincs, és azért szeretnék. Pár napja említette a szóban forgó férfi, hogy jó lenne ismernünk egymás szüleit mostmár, és gondolkozzak el az összeköltözésen.

Viszont tegnap közölte velem, hogy talákozott egy régi ismerős nőjével, sokat beszélgettek,hülyültek, és nagyon beindultak egymásra, de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot. Én csak értetlenkedve néztem ki a fejemből, és az általam feltett kérdés forog azóta is megválaszolatlanul a fejemben!

Egyik pillanatban azt érzem, sosem engedne el, sőt mondja is, másik pillanatban meg mintha csak az unaloműzője lennék, míg nem talál magának mást. Szerintetek?


2014. nov. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%

Szóval összeköltözne veled, de elmeséli hogy majdnem összefeküdt valakivel, sőt ha összeakadna egy nem családos szingli nővel akkor meg is fektetné?


Azt hittem a költözésből hogy együtt vagytok és kapcsolatról van szó.


Azért én számon kérném, hogy mit is gondol kettőtökről?


Ja és ezek után kidobnám, és keresnék olyat aki megbecsül és hajlandó arra hogy legyen házasság, gyerekek.

2014. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
86%
Lapát. Egyértelmű, hogy nem komoly. Kívánok neked egy olyan férfit aki valóban megbecsül!
2014. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
87%

Csak cselédet akar magának. Ezért nem akar házasságot és gyereket tőled. És ezért merte minden gátlás nélkül elmondani, hogy csak a nő családja tartotta vissza a szextől és nem Te. Ha így akarsz egy kapcsolatban élni, megteheted, de tönre fogsz menni. Ő 40 évesen már nem fog változni! Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem inkább lépj túl, mert 3 hónap nem hosszú idő és kár többet vesztegetni rá. Cselédnek meg más férfihez is el tudnál menni.


42/F

2014. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 csabika1971 ***** válasza:
88%

Ő téged nem szeret, csak arra kellesz neki és jó ha van egy nő háznál. Sajnálom, de ő ezzel így van, és nem is titkolta.

Keres mást aki értékelni is fog, és a te altvárasaid is szemmel tartja. Nem csak azt hajtogatja, hogy ő mit nem akar.

2014. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Azért akarja az összeköltözést, mert lenne aki főz mos takarít. Aztán majd ha talál valakit akivel szexelni is és családja sincs a nőnek, akkor majd azt fekteti meg. Ha alig találkoztok és 3 hónapja vagytok "együtt" akkor ez még nem is igazi kapcsolat. Tiniknél van ilyen :) és az is pont ennyire komolytalan :)
2014. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
97%

Te simán lemondanál egy életre a házasságról meg a gyerekekről valaki miatt, aki még egy másik nővel való szexről SEM MIATTAD mond le, és még külön meg is aláz azzal, hogy ezt közli veled.

grat!

2014. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Még ezt megbeszélem vele, de bízni nem hiszem hogy tudnék benne. Még annyi, hogy nagyon féltékeny, és nem azért mondhatta ezt, mert engem is féltékennyé akar tenni?

31 éves vagyok, ez még kimaradt

2014. nov. 18. 14:19
 8/52 anonim ***** válasza:
97%
de, szerintem is azért mondta, hogy más nővel akar kufircolni, mert annyira szeret téged!
2014. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

"Ha alig találkoztok és 3 hónapja vagytok "együtt" akkor ez még nem is igazi kapcsolat"

Akkor milyen kapcsolat? Nekem egyik kapcsolatom se úgy kezdődött, hogy az első nap valamelyikőnk cuccolt a másikhoz.

2014. nov. 18. 14:24
 10/52 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, én nem mondom, hogy nagyon buta vagy (pedig az vagy, de csakazértsem mondom), de szerintem - csak kimondom - te nagyon buta vagy.
2014. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!