Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek már volt ilyen időszako...

Nektek már volt ilyen időszakotok?

Figyelt kérdés
Mostanában rá vagyok kattanva a lótartásra, milyen lótulajdonosnak lenni, stb.. de sajnos bele kell törődnöm, hogy nem lehet lovam. Nektek volt ilyen időszakotok?11/l
2014. dec. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen volt, annyi különbséggel, hogy én dinoszarokat akartam tartani. Aztán megnéztem a Jurassic Parkot és rájöttem: sosem lehet saját dinoszarom. :'(
2014. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Egy időben folyton újabb és több kutyára vágytam, állandóan csak ezen kattogtam. Az járt a fejemben, hogy fajtatiszta, vagy menhelyi kutya legyen, mi lenne a neve, hogyan tanítanám stb. El fog múlni. Ha nem, akkor ez lesz a szenvedélyed. Azt javaslom, hogy ha nem múlik el úgy 2-3 hónap alatt, keress egy lovardát, és járj lovagolni.
2014. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm, hogy milyen tulajnak lenni? Kimerítő, nehéz, költséges, sokszor rengeteg bosszúsággal jár(pl. takarmány vadászat). Nincs se szabadnap, se ünnep, se nyaralás, se betegeskedés, se bulizás. De sosem bántam meg, nélkülük üres lenne az életem. :) Nincs is jobb, mint amikor egy kimerítő nap után, amikor szíved szerint végeznél az egész emberi fajjal nyeregbe pattansz és "kimész a világból". :)

Ne add fel, ha gyerekként nem is, felnőtt korodban simán összejöhet.

2014. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor annyi idős voltam mint te én is teljesen rá voltam kattanva. a szüleim nyilván nem vettek nekem.

aztán elmentem egy kupec bácsihoz, ahol ingyen lovagolhattam (mondjuk akkor már úgy 14 voltam). kb 17 évesen abba hagytam az egész lovaglást és 23 évesen kezdtem csak újra, majd 24 évesen vettem saját lovat. ezt komoly és kemény munka és tanulás előzte meg, hogy 24 évesen legyen olyan egzisztenciám, hogy lovat vehessek. azóta 2 lovam is van, bértartásban tartom őket. voltak nehezebb időszakok, de most épp jó.


abba nem kell beletörődni, hogy egyáltalán nem lehet lovad, csak a szüleid nem vesznek neked. de ha igazán akarod majd veszel magadnak! addig pedig tanulj meg jól lovagolni és tanulj sokat, hogy jól fizető állásod lehessen, amiből tudsz tartani lovat! kitartás! ki kell várni!

2014. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Járok lovagolni aki mondta esetleg, vagy kérdezte. Szoktam a lovakat ápolni, felszerelni, nyáron fürdetni, kivinni legelni stb.. :)
2014. dec. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!