Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is volt olyan időszakot...

Nektek is volt olyan időszakotok, amikor olyan hisztisek voltatok, mint egy zsémbes öregember?

Figyelt kérdés
Nálam akkor van ez, ha sokat vagyok egyedül. Olyankor egy jó szavam sincs senkihez, állandóan morgok, olyan megkeseredett vagyok. Nincs túl sok barátom és ez nagyon megvisel, ráadásul itthon se szeretek lenni, mert nem jövök ki a családommal sem. Ezért gondolhatjátok, mennyi életkedvem van...és sajnos elég gyakran vagyok ilyen mufurc, elég sokszor szidok másokat és vagyok dühös, pedig amikor még voltak barátaim, nem volt ez, mert lekötöttek...most meg egy méregzsák vagyok és nem látom az élet jó oldalát. Rossz ez így. Már évek óta van ez az állapot. lehet, azért is van ez, mert sokat csalódtam az emberekben.
2013. dec. 3. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor önkéntelen véradás van minden hónapban, akkor előfordul ez a lányoknál...
2013. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz ezt a rendkívül értelmes, logikus és érdekes választ! Annyira szórakoztató volt és mégis mélyreható! Megvilágosodtam, most az egész életem jobb lett! Köszönöm, ohhh, köszönöm, kedves értelmes válaszadó!!!!
2013. dec. 3. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam is szokott ilyen lenni. De akkor szabályosan kirugdosom magam itthonról. Megígérem, hogy elmegyek, és muszáj is menni, mert különben égnék..Egyébként meggondolnám magam, tespednék itthon tovább.

Kell emberek közzé menni, mert besavanyodunk, később nem tudunk alkalmazkodni, témához hozzászólni.

Ne morogj mindig, megmérgezed körülötted a levegőt, és minek éljünk siralomházban, ha nem vagyunk elítélve?

Most is bele estem volna az önsajnálatba, mert nem tudok tornára járni, eltörtem a kezem. Elmentem a könyvtárba, megbeszéltem, melyik a jó könyv, fél éves kulturális (és nem szépirodalmi) lemaradásomat hoztam be eddig két hét alatt. Buszra ültem, elmentem egy közeli városba, csak úgy leskelődni...(Most vezetni sem tudok.)

Csalódtál az emberekben? Ki nem?

De vannak még azért jók is, keresgélj, és megtalálod őket...Elég sz@r, hogy nem tudom csak a fél kezemet használni az íráshoz..Így a betűk helyzete is szanaszét...:)

2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is sokat csalódtam az emberekben, de jobb egyedül, ha ugy adódik, mintha olyanokkal lennék,akik csak szinlelnek.Kapcsold ki magadat olyan dolgokkal, amelyek értelmet adnak az életednek, a hisztinek semmi helye az életedben!
2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én így születtem. :D
2013. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 Ugyanezt csinálom én is. Mindig elmegyek valahova. És azért akad egy két barátféleség is, akikben viszont nem csalódtam és szerintem nem is fogok. Én is küzdök az önsajnálat ellen, mert az csak arra jó, hogy lehúzzam magam és már egész jól megy. Már csak azzal van bajom, hogy állandóan morgok és mindig mérges vagyok valakire, meg mindig eszembe jut valami hülye sérelem, ami miatt szidhatok valakit. Amíg voltak barátaim, nem voltam ilyen. Néha azon kapom magam, hogy azokra az emberekre hasonlítok, akiknek utálok a társaságában lenni, mert mindig bajuk van valamivel. És cinikus is lettem. Nem akarok ilyen lenni. Remélem, fogok majd találni barátokat, mert szerintem erre ez a megoldás. Egyedül csak az írással tudom lefoglalni magam. De az is egy bizonyos kapcsolat a külvilággal. Nem tudnék csak magamnak írni, az olyan értelmetlen.
2013. dec. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!