Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki Barefoot terméket?

Használ valaki Barefoot terméket?

Figyelt kérdés
Akár nyerget, kantárt vagy valami mást. Tényleg olyan jó minőségű és kialakítású mint amilyennek mondják? Mennyire van ár-érték arányban? Egyelőre egy kantárt szeretnék venni a későbbiekben pedig nyerget, ha összejön rá a pénz - mert ugye nem két fillér. A képek alapján elég jó minőségű felszereléseknek tűnnek.
2014. dec. 22. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltáln nem, csak divatos és durván túlárazott. Ha már pénzt költesz, ne olyat vegyél, jobbak is léteznek, elve anyi pénzért nyerget is tudsz készíttetni, annál jobb meg nincs, mikor eleve a ló hátára készíti ka nyerget, plusz megismered a készítőt is, kérdezhetsz tőle stb.
2014. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Te melyik terméküket használod/használtad?
2014. dec. 23. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Én igen. A nyergem, hevederem, nyeregalátétem, kengyelszíjam, kantárom mind Barefoot-os. A nyereg nagyon kényelmes, én szeretem nagyon. Talán amit hátrányként tudnék említeni a nyereggel kapcsolatban az az, hogy eléggé kell rá vigyázni, hogy szép maradjon, ne sérüljön a bőr. Ugyanis nem olyan kemény bőrből készül, mint a régi általános nyergek, ami nem szakad el, nem karcolódik ha például esetleg beleakad egy faág terepen, hanem ilyen puhább típusú vékonyabb bőrből van, ami könnyen sérül. De ezen kívül szuper, a ló hátának is biztosan jó. A kantár is nagyon jó, puha bőrből készült (legalábbis ami nekem van) az alá nem kell szőrme meg semmi, mert nem nyomja a tarkót, orrot sem. A hevederből nekem neoprén van, az is teljesen jó, mosható. Nyeregalátétem kétféle van az egyik gyapjú, a másik szivacsos. A szivacsos színes, talán a sok mosástól a színe alig láthatóan halványabb lett, de nem feltűnően. A gyapjú fekete, az tökéletes állapotú sok mosás után is. Összességében szerintem jó termékek, megérik az árukat, bár örültem volna én is ha olcsóbban kijövök, de a legjobbat akartam. Én nem csalódtam a termékekben.
2014. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szólnék hozzá, hogy ha utánanézel külföldi fórumokon, olyan nagyon sehol sem istenítik...váznélküli nyergekből más márkákat ajánlanak és hát lássuk be, egy 7-800 eurós nyereg azért nem csúcskategória...szóval drágának azért nem mondanám, ha azt nézzük, hogy nevesebb gyártók cirka 2000 euró alatt nem készítenek nyerget.


A többi felszerelésükért meg, pl. egy sima angol kantárért, amire rátettek két karikát, kicsit sokallom a 40 ezret...De biztos jó bőrből van, nem tudom.

2014. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló neked milyen típusú nyerged és kantárod van?
2014. dec. 23. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincsen, és ahogy elnézem, nem is lesz. A kantárjaik nem szimpik, már amiket láttam, akkor már inkább vennék Micklemet, tán még olcsóbb is lenne.

Egyébként a nyeregvilágnál van most egy használt nyereg tőlük.

2014. dec. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Ilyen a nyergem: [link]

És ilyen a kantár: [link]

2014. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Amber kantáram.

Minőségileg tényleg nagyon jó,de az ár érték arány nem passzol :/

Azért a 24 ezres kantárért nem érte meg annyit adni,de tényleg örök darab,ha ápolva van.Természetesen gyönyörű ,de ha tehetném,visszacsinálnám,és inkább egy másik terméküket venném meg,vagy mástól vásárolnék.

A nyergek elvileg jók,kényelmesek,de én úgy tudom,hogy egy favázas nyereg,ugyan ilyen árban,méretre készíttetve jobban megéri... :)

2014. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg még nem akarok nyerget venni, csak tervezem. A mostani nyergem csináltatott, nagyon szeretem, de azért nagyon érdekel, hogy milyen lehet egy Barefoot nyereg.
2014. dec. 25. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A Barefootnál van nyeregpróba is, ki tudod próbálni, és rá tudod próbálni a nyerget a lovadra, kimennek személyesen a lovadhoz, vagy elmehetsz a lovardájukba, és az ő lovaikon próbálhatod ki. A magyarországi forgalmazó hölgy nagyon kedves, és rendkívül segítőkész.
2014. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!