Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki Barefoot terméket?

Használ valaki Barefoot terméket?

Figyelt kérdés
Akár nyerget, kantárt vagy valami mást. Tényleg olyan jó minőségű és kialakítású mint amilyennek mondják? Mennyire van ár-érték arányban? Egyelőre egy kantárt szeretnék venni a későbbiekben pedig nyerget, ha összejön rá a pénz - mert ugye nem két fillér. A képek alapján elég jó minőségű felszereléseknek tűnnek.
2014. dec. 22. 22:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy van nyeregpróba. Vannak próbanyergeik is amit a saját lovadra próbálhatsz, illetve a megvásárolt nyerget 14 napon belül visszaveszik. Engem a személyes tapasztalatok érdekelnek, kinek mennyire vált be, milyen minőségűek hosszú távon, tényleg olyan jók-e a lónak mint írják, nem pedig az, hogy nekem nem tetszik, vagy szerintem drága.
2014. dec. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!