Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szerezzek önbizalmat a...

Hogyan szerezzek önbizalmat a lovagláshoz?

Figyelt kérdés
Több éve aktívan lovagolok, napi szinten, sokszor több lovat is, de nincs meg az önbizalmam. Mindig félek, hogy valamit rosszul csinálok, elrontom a lovat, mert már nem edzővel lovagolok (nyáron hetente többször is hívok edzőt, de télen nem szoktam). Sokszor egyedül kell lovagolnom, mert nem jön velem senki és ilyenkor félek, mert ha történik valami, akkor senki nincs a közelben, aki segíteni tudna vagy ha elájulok, akkor a lovat biztonságba tudná helyezni. Már sokszor kedvem sincs kimenni lovagolni, mert félek, hogy valami baj történik, összetöri magát a ló vagy én és ezért nem szívesen lovagolok, mert mindig ilyenek járnak a fejemben. Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam, hogy ne féljek ilyen rossz időben is lovagolni?

2014. dec. 29. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívj ki többször edzőt. Akár csak heti egyszer. Sok önbizalmat ad :) És tűzz ki célokat minden alkalomra, minden lóhoz. Így az köti majd le a figyelmedet, és nem az, hogy mitől féljél.
2014. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahonnan minden egyebet: a Nagy Lovasboltból :-)


Félre tréfa: nyugi, ha elájulsz, a ló szépen haza fog menn magától, oszt majd keresnek. Ha viszel magaddal egy ilyet:

[link]

Akkor 5m pontossággal tudni fogják azt is, hogy hol kell a hulládat keresni.

2014. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tréfának szántam a kérdést. Nem nevetni való az, ha félti az ember a lovát, ha esetleg baj történik.
2014. dec. 31. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mit durcizol, megkaptad a válaszod: vigyél magaddal GPS helyzetmeghatározót, oszt akkor megtalálnak akkor is, ha eszméletlen vagy. Davaj a boltba, vegyél egyet, és nyugodj meg!
2014. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!