Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha rácsapok egy Ló fenekére,...

Ha rácsapok egy Ló fenekére, megfog rúgni?

Figyelt kérdés

Sok filmben gy hajtják el a lovat a leszerelt lovasától, hogy rácsapnak a fenekére! A ló elindul, és elbaktat.


Ki szeretném próbálni. Tudok egy helyet, ahol szabadon vannak lovak egy bekerített réten.

Oda szoktak jönni ha ott sétálok.


Esélyes, hogy megrúgnak?



2014. dec. 30. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglátjuk, ne felejtsd el videóra venni, feltenni youtube-ra és belinkelni a kérdés alá!
2014. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, és külön drukkolok a lónak, hogy érzékeny helyen találjon el!
2014. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
79%
ja, kivéve ha meg megdöglött, azt csapkodhatod :D
2014. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Minnél kevésbé idomított a ló, annál nagyob baz esély rá. Amit filmben látsz az már idomított viselkedés, illetve nemcsak a csapás de a tesbeszéd is számít.


Azt remélem tudod, hogy amint a kerítést meglátnak az megánterület sértél és könnyen te kaphatsz taslit vagy rádhívhatják a rendőröket, főleg ha a lovakat csapkodod, az azért fel szokta bosszantnai a gazdájukat.

2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát mivel nem valószínű, hogy ismernek téged, te meg őket nem ismered... lehet, hogy megrúgnak.:D De ez elég buta ötlet, ne próbáld ki. Szerintem.
2014. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A filmekben nem rácsapnak, inkább amolyan jelzés értékű pacsiról van szó :D amit a ló már ismer, ill. azt is, aki adja xD
2014. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben inkább nem csapnék rá a farára. Ki tudja, lehet hogy fejen rúgna, és ott helyben ájulnál el, bár ez az idomítástól függ. Mellesleg szerintem a ló gazdája sem örülne, ha odamegy egy idegen, és csapkodja a lova farát. :) :/
2014. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ló nem veszi észre hogy ott vagy akkor 100 hogy megijed és a Holdig rúg téged. De ha szólsz hozzá és inkább megpaskolod akkor nem fog rúgni jó esetbe
2014. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
33%
Ha az én lovam farát csapkodná valaki, akkor az az ember nem a lovamtól, hanem tőlem kapna egy jó nagy rúgást. Szóval igen, esélyes, hogy megrúgnak.
2014. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Csak akkor nem rug meg, ha egészen észrevétlenül lopakodsz mögé, amikor szendereg. A ló elég lassan ébred fel, mire felocsúdik, hogy hohó, itt engem molesztáltak, addigra már messze jársz. De hogyha lát közeledni, és úgy csapsz a seggére, akkor elmarad a meglepetés ereje, és bosszút áll. Szóval csak óvatosan... nagyon fontos, hogy meglepd. Itt egy oktató videó:

https://www.youtube.com/watch?v=3iYD4r9QW9k

Látod, itt a ló kiszúrta az embert, meg is lett a következménye.

2014. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!