Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csipkedésről hogy szoktassam...

Csipkedésről hogy szoktassam le a lovam?

Figyelt kérdés
Engem nem is igazán csipked, hanem a szüleimet....és már félnek tőle...
2015. jan. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt nekik kell vele "lejátszani". Ha téged, először csak emeld fel a hangod, ha folytatja lökd el a fejét vagy hajtsd el magadtól. Ha ebből se ért és csak azért is akaratosan csipked, akkor kijár egy szép nagy pofon is neki.

Nyilván itt is az okot kellene megszüntetni (miért is kezdett el csipkelődeni), de lehet, hogy pusztán a tisztelet hiánya vagy épp az unalom váltja ki. Kézből etetés is lehet egy ok rá...

De te hiába vágod pofon, ha a szüleidet csipkedi...

2015. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy csipkelődős lovam. Én akárhányszor csipked fejbe vágom óvatosan. Van amikor elég már emelnek a kezem, fordul is el tőlem. Tudja ez, csak azóta ilyen amióta más helyen lakik, és nem naponta van dolgoztatva
2015. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Orrba kell nyomniuk minden egyes alkalommal.

Foglalkoznak is a szüleid a lóval, úgy értem, lovagolják, futószárazzák, vagy csak etetik?

2015. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, csak reggelente besegítenek etetni, kivinni a karámba
2015. jan. 8. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A lepontozó tirpák parasztokat megkérném, hogy legyetek már olyan kedvesek és fejtsétek már ki a véleményeteket, mert mind tudjuk, hogy ti milyen okosak vagytok. :)

Bocs az offért.

2015. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt tényleg csak ők tudják lejátszani a lóval... De egy jó időben adott tenyeres sokat segíthet.

A lepontozó 14 éveseknek előre üzenem, hogy a szabad vadménesekben a vezérlovak nem tenyerest osztanak a pofátlankodó-tolakodó ifjúságnak, hanem páros lábbal felrúgják! A mi büntetésünk max szolid figyelmeztetés...

2015. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!