Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez milyen lett?...

Szerintetek ez milyen lett? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 14. 16:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nagyon szép a feje, de valahogy a mellső lába nekem nem tűnik eléggé vastagnak. De azon kívül nagyon szép :)
2015. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi

(13/l)

2015. jan. 14. 16:59
 3/11 anonim válasza:
Szép, csak kicsit olyan, mintha 2 képből lenne összevágva. Talán azért, mert aránytalan a ló fejmérete a testhez képest, de amúgy ügyes vagy:)
2015. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
őszintén-a fejét más rajzolta,ugye? az árnyékolás,a kidolgozottság,de a ceruza és a technika sem azonos.
2015. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az egészet én csináltam
2015. jan. 14. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Aránytalan az egész,kicsit karikatúra jelleg. A fej szépen kidolgozott, a test többi része pedig aránytalanul kicsi és kidolgozatlan. Szerintem még gyakorolj.
2015. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ló kép :)

Van azért még hová fejlődni, de Gárdonyi szavait tudom csak javasolni:

"Minden nap rajzolj és fess, ha csak egy fűszálat is!"


A fejlődéshez javaslom ezt a könyvet, szerintem nagyon jó!

[link]

2015. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A feje tényleg nagy, a teste ettől eltekintve oké, de a lábai olyanok, mint a gumicsőből lennének. Tanulmányozd az anatómiáját, és akkor meg tudod majd rajzolni szebben is.

Lovat rajzolni nagyon nehéz, de van egy csomó tutoriál a neten, pl:

https://www.youtube.com/watch?v=WFu8WP4_Ho4

2015. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne nevettess, a teste olyan, mintha egy 9 éves rajzolta volna, de a feje simán elmegy egy 14 éves rajzolta képregénypacihoz. A feje sokkal világosabb és szebb, ha ilyen szépen tudsz fejet rajzolni, akkor biztos, hogy a lábak sem ilyen gumiszerűek lennének, és az árnyékolás is jobb lenne. Továbbá a fejnél látok egy kiradírozott, eléggé kezdetleges fejet, szemet - na, szerintem az volt a tiéd, csak valaki kicsit rásegített. Inkább gyakorolj sokat és ne mástól kérj segítséget, mert úgy nem fejlődsz annyit.
2015. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te mit nem látsz? ;-)


Gyakorlástól nem fog lovat rajzolni, az egy baromi nagy tévedés. Lovat csak analízissel tud normálisan rajzolni. És akkor még mindig csak ott tartunk, hogy lemásolt egy fényképet. Ha fejből akar lovat rajzolni, akkor a fejében kell benne lennie a ló teljes anatómiájának, hol, milyen csontjai vannak, hogy kapcsolódnak egymáshoz stb. Lovat másképp még a nagy Leonardó sem tudott rajzolni/faragni. Vágtázó lovat meg egészen a 20. századig senki sem tudott. Csak azóta ismerjük a mozgását, hogy megszülettek az első fotografikus pillanatfelvételek. Szóval hülye tanács a gyakorlás, ehhez igenis segítséget kell kérni.

2015. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!