Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hereltnek rozsaszin kockas...

Hereltnek rozsaszin kockas istallofasli ciki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem az bármilyen neműnek ciki lenne o.O
2015. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bu**zi szegény? :D
2015. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!Ha a célnak megfelelően szolgál akkor mind1 a színe.Attól még nem b*** hogy most a gazdája nem kék hanem rózsaszín fáslit rakott rá!Amúgy meg a lovat pont nem érdekli,hogy milyen színű cucc van rajta :)
2015. jan. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon nem érdekel hogy masok kinevetnek akkor nem ciki. De herélt lónak... Nemigazán inkabb akkkor mar piros vagy még a lila os jobban elmegy vagy a világos sötékék de a legjobb szerintem az a türkisz.
2015. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, milyen színű, ha a célra megfelel.. Legalább a lovadból ne csinálj divatmajmot.
2015. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

De a tobbi ló ki fogja röhögni, szerinted hogy fogja elviselni ezt a megaláztatást? Előbb kiherélik aztán adnak rá egy rózsaszín zoknit. Esetleg még köss egy masnit a hajába és nevezd el cilikének

(egyébként meg tök mindegy :))

2015. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igy is piszkálják a többiek hogy ki van herélve de mostantól kislánynak fogja csúfolni a többi ló
2015. febr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!