Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a lovatok?

Milyen a lovatok?

Figyelt kérdés

Írjátok le hogy a ti lovatoknak mi a neve? Hány éves? MIlyen fajta? Milyen nemű? Milyen színű? Jelkép?

Fotó is jöhet :)

Én lovam:

Lepke, 7 éves, hannoveri, pej, kanca, csillag :) Imádom, és ugratok vele. Nagyons sokat terepezek, egyébként fajon belül elég csúnya, hát igen....nem is volt drága. Itt a kép:

[link]



2015. jan. 31. 16:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És alacsony nagyon, 154 cm mar magasság...csoffadt. De én így szeretem <33
2015. jan. 31. 16:03
 2/28 anonim ***** válasza:
A képet ugyan nem látom a tiedről, de szívesen leírom a magamét. Sára 6 éves sodrott kanca, ő fogatos ló. Nagyon szeret dolgozni, belefeszül a hámba akármikor megyünk. A másik egy Vitéz nevű nóniusz ő nyereg alatt van használva, de kitűnő hámos is. Egyesben mennek mindketten. Ő már sokkal sértődékenyebb mint a másik, ő egy herélt egyébként. Ha nincs kedve nehezen boldogulok vele a munka terén. Sára pej színű, Vitéz szép fekete
2015. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, korábbi hozzászólásaid szerint 800.000-ért vettétek, most akkor mégis olcsó volt? Vagy mi van? Vagy a 8 kiló az olcsó?

Kezd olyan fárasztó lenni ez a sok kamuzás. Vagy ennyire unatkozol?

2015. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokan úgy vagyunk vele, hogy az oldal anonimitása nagyban hozzájárul a sok hozzászóláshoz / okoskodáshoz. Ha most itt leírnám a lovaim nevét és fotót is raknék, akkor lovas ismerősök azonnal látnák, hogy én vagyok és ezt én nem akarom.
2015. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én így is tudom ki vagy, árulkodó a százalék :D:D
2015. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy másik kérdésnél tudod, hogy ez ugyanaz,a ki azt írta múltkor hogy... de azt nem tudod, hogy a való életben ki vagyok, mi a nevem, hol lakom, stb.


Pedig lehet, hogy akár ismerjük is egymást (szerintem nem), és ha most leírnám a lovaim nevét, meg fotóját a homlokodra csapnál, hogy jaj igen!


Amúgy valamiért bizonyos százalékok beragadnak ezen az oldalon, több 76%-os is van, olyan is, akivel nagyon sok mindenben nem értek egyet!

2015. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ez felettébb bosszantó... Nem is értem miért nem használják az emberek a nickneveiket..

Én ugyan egy gyökér vagyok, de ezt bátran felvállalom...

Mondjuk, ha kell élőben is...

2015. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
miért, szerinted 800 ezer forint sok egy lóért????De úgy imádom az olyan embereket akik nem értenek a lovakhoz, vagy bármihez és úgy beszélnek vissza. Én ismerem a hannoveriket, és azok nagyon drágák. Persze eg sodrotthoz képes drága volt :DD Istenem...Eddig mindenkinek kedvesen írtam, de mostmár elegem van ebből. Ha nem értesz a lovakhoz, vagy a fajtákhoz ne írj ilyen bejegyzéseket.
2015. jan. 31. 20:07
 9/28 A kérdező kommentje:

ÉS! köszönöm az első válaszolónak :) Hogyha semmi értelmeset nem írtok, akkor egyáltalán miért írtok?

És Jelekh! Honnan tudod hogy én vagyok XD én voltam, de mi van ha másoknak is van hannoverijük. Már pedig én ismerek párat...

2015. jan. 31. 20:09
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le,de csak én vagyok úgy vele,hogy minden második kérdésnél olvasok egy Lepke nevű lóról,meg arról,hogy milyen jó vele a terep? :D


Amúgy az én lovam egy 4 éves appi x mgy herélt ,természetesen pej alapon pöttyös (hósármány).

2015. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!