Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a lovatok?

Milyen a lovatok?

Figyelt kérdés

Írjátok le hogy a ti lovatoknak mi a neve? Hány éves? MIlyen fajta? Milyen nemű? Milyen színű? Jelkép?

Fotó is jöhet :)

Én lovam:

Lepke, 7 éves, hannoveri, pej, kanca, csillag :) Imádom, és ugratok vele. Nagyons sokat terepezek, egyébként fajon belül elég csúnya, hát igen....nem is volt drága. Itt a kép:

[link]



2015. jan. 31. 16:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, emiatt sültem ki én is egy kicsit. Lehet, hogy nem értek a lovakhoz (tényleg nem), meg a hannoveriekhez (sem), de hogy Te egy idióta kis pitsa vagy (mellesleg qwa kedves, csak bicskanyitogató stílusú) az hótziher és ide a rozsdás bökőt. Na mindegy ilyen is kell legyen, aki anyuci apuci pénzével jampizik..
2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer írtaM lovas kkérdéshez! Szóval kétszer olvashattál róla :) Az apappaloosa szép. Nekem az izizabellizizabella fakó a kedvencem.
2015. jan. 31. 22:12
 13/28 A kérdező kommentje:

bocsi, telón írtam, és csomó mindent megduplázott.

Apaloosa

izabellafakó

2015. jan. 31. 22:24
 14/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a képedet nem lehet megnézni. Képet kérünk Lepkéről! :)
2015. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Lola, fjord X kisbéri , tarka:)
2015. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ó, én még kedves privát üziket is szoktam kapni, hogy ez meg az vagyok, adjam el a lovamat, meg ilyenek... :D Én nem értem, itt naponta változnak a %-ok, honnan veszik az emberek a bátorságot, hogy totál ismeretleneknek beszólogassanak...ha meg jól kiosztottál valakit, bosszúból lepontoz mindent, amit írsz. Na nem mintha annyira érdekelne, de kinőttem a már a dedóból...


Én megnézném azt a Lepke nevű csúnya kis hannoverit, hátha mégis sikerül beillesztenie egy linket a kérdezőnek...annyira nehéz nem lehet! :D

2015. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ti nem látjátok a linket??? Ott vana kérdésnél...:) :/ én látom
2015. febr. 1. 12:33
 18/28 A kérdező kommentje:

küldök be pár linket:

[link]



[link]

2015. febr. 1. 12:36
 19/28 anonim ***** válasza:
Titán, magyar hidegvérű, herélt, fekete, csillaggal, 2,5 éves
2015. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Látjuk a linket, nem vagyunk vakok, de ha a saját gmail fiókodat próbálod belinkelni, akkor nem kéne csodálkozni, hogy más nem látja a link tartalmát rajtad kívül... :D
2015. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!