Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a lovatok?

Milyen a lovatok?

Figyelt kérdés

Írjátok le hogy a ti lovatoknak mi a neve? Hány éves? MIlyen fajta? Milyen nemű? Milyen színű? Jelkép?

Fotó is jöhet :)

Én lovam:

Lepke, 7 éves, hannoveri, pej, kanca, csillag :) Imádom, és ugratok vele. Nagyons sokat terepezek, egyébként fajon belül elég csúnya, hát igen....nem is volt drága. Itt a kép:

[link]



2015. jan. 31. 16:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

[link]


és ezt sem látjátok?

2015. febr. 1. 16:05
 22/28 A kérdező kommentje:
ez nem gmailos
2015. febr. 1. 16:05
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez az első, amit látunk, de nagyon pici a kép és alig látszik valami a lóból.

Ugrós képed nincs róla?


tölts fel képet a képfeltöltés.hu-ra!

2015. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az én lovam félig lipicai, másik fel pedig félig lipicai és félig valami más (apja lipicai, anyja félig lipicai,és félig keverék :D). Szellőnek hívják, és 8-9 éves (nem tudom pontosan...), kanca, szürke, barna pettyes (nem olyan nagyon szűrűn és láthatóan), és nincs jegye. Én is imádom,és én is ugratok vele! Nem olyan magas mint az átlag ugróló (160 cm körül), de én nagyon szeretem!!! <3

Itt egy kép róla (sajnos jobb képet nem tudok most küldeni...):

[link]

Éppen ugrok vele 110cm-t. Eddig vele még csak ez volt a legnagyobb, de menni szeretnék vele feljebb is! (És szerintem biztos bírná!!! Ezt úgy ugrotta át, mint a pinty!!! :D)

2015. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Szépnek tűnik :)
2015. febr. 6. 09:58
 26/28 anonim válasza:
Az én lovam Szirom . 4 éves,magyar félvér kanca ,sárga és szerintem nagyon szép :) Itt a kép : [link]
2015. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26!

Ez előbb játszottuk ezt le vagy 200000000-szor!

A TE facebookodba csak TE tudsz belépni!!! Mi NEM látjuk!

Pedig amúgy tök érdekelne! :DDD


Amúgy én vagyok Szellő gazdája, és köszi! ^_^ Lepke is szép!!! :) :D

Igazából van róla egy jobb kép is, de azon én is látható vagyok, ezért azt nem akarom kitenni... :)))

Igazából szerintem tök jó fej ez a kérdés!!!

2015. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is csak ez az egy képem van kb amin nem vagyok rajta :D. Köszi :)
2015. febr. 6. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!