Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 12 éves vagyok és most szeretn...

12 éves vagyok és most szeretnénk lovat venni. A jelölt 2 éves quarter horse. Az a kérdés hogy szerintetek betudnám e lovagolni? Jól lovaglok

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 19:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül biztos nem tudod belovagolni szerintem...
2015. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Légyszi megírod hogy mért
2015. febr. 4. 19:26
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A belovagláshoz sok tapasztalat kell és tudás, nem tudom, hogy gondolod, de nem annyiból áll, hogy ráülsz és rögtön be van lovagolva.
2015. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent az, hogy jól lovagolsz?
2015. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
58%

Nem tudod belovagolni mert egy 12éves nem lehet akkora tapasztalatod hogy egyedül be tud lovagolni. Nagyon nehéz folyamat.

Főleg hogy a normális lovat akar 4 évesen kell kezdeni a belovagolni.

2015. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Minden negatív kritikából tanulunk! Az hogy jól lovaglok az azt jelenti hogy öt éve lovaglok és a reining pályát megtudom csinálni
2015. febr. 4. 19:49
 7/34 anonim ***** válasza:
61%

Ha ez a kérdés nem kamu előre sajnálom szerencsétlen lovat...Mit akarsz te egy 2 éves csikón? Sokan 15-20 éves komoly lovas múlt után sem vágnak bele egyedül, ehhez képest mi tapasztalatod lehet neked 12 évesen?

Már ne is haragudj, de ha már telik egy quarterre, igazán költhetnétek (majd, ha elérte a legalább 3 éves kort!!!, de inkább 4et) egy normális belovagló szakemberre is.

Ja...és nem te veszel lovat. Max kapsz egyet, ami nem ugyanaz. :)

2015. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%

Szia 10000% hogy EGYEDUL nem tudod velovagolni én 9 eve lovagolok es meg most se vallalkoznek egy belovaglasra semmiképp. 2 eve megkertek hogy egy kisebb lovat ugymond próbálják meg visszaszokkenteni a normal allapotaba mert nem volt lovagolva. Es eleg nagy küzdelem volt.


olyan szinten nagy hatarizottsagot igényel hogy el se tudtam , te se tudod elképzelni!!

masreszt nem ugy megy hogy radobod a nyerget felulsz azt kész a lo.

először szoktatni kell a zablahoz . Aztán a nyereghez szep lassan . Mi lesz ha elsieted es a lo rettegni fog a nyeregtől? Mert sz lesz. Mar Bocsi de el fogod rontani.. 😢😢

aztán ha nyereghez van szojva ossze vissza fog bakolni hogy lerázza magáról a hatan levo ízét. Te meg fogsz ijedni Ezáltal a lo meg idegesebb lesz. Ha hozzászokott a byersghez neked meg kell próbálnod felulni . Lattal mar lovas rodeokat?? Mert kb ugy fogja tazni magat te meg Moszkváig repülsz rolo a anyukadek meg halálra aggódjak magukat a lovat meg el fogjátok adni.


masreszt ha egy kettő eves Lora rauldz akkor annank a szeginy szerencsétlennek uvy fog kinézni a háta mint akit kettetortek.. 😞 Minimum három éves korában szoktak elkezdeni velovagolni.

lattam mar belovaglast egy olyan no csinálta aki 30 éves lovaglással áll a hata mogott es országos díjugrató versenyen indul. Na hat ot is Letette es nagyon durván mert nekicsapidott a korlátnak. Szoval Nehogy elkezd egyedul. Mert lehet hogy egy automata lovon ugyi vagy de 12 évesen mit akarsz csinálni?



vegyetek inkabb egy 6 éves lovat az ma

2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdésben az áll hogy veszünk
2015. febr. 4. 19:56
 10/34 anonim ***** válasza:
Ertem csak miert vennetek egy két eveset mi annak az előnye Szerinted?
2015. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!