Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha a lovam makacs...

Valentina2200 kérdése:

Mit tegyek ha a lovam makacs terepen?

Figyelt kérdés
Van egy lovam és bár hányszor kimegyek vele terepre nem engedi h feluljek ra mert ha felulok ra csak hatra fele megy es ugral!Szoval el kell vele setalnom a puszta legvegere es ott felulok ra megy is a vegeig!Utana nagy nehezen megint eltudok vele menni a vegeig lo haton de ezt max.2 szer engedi!Hiaba csinalok barmit o nem megy tovabb csak haza es mar nem tudok vele mitcsinalni de tenyleg!kerlek segitsetek h mivel probalkozzak!otthon semmi baj nincs vele megy rendesen!elore iankoszonom a valaszokat!
2015. febr. 7. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb. 3000 ft / alkalom, de én azon a környéken nem ismerek edzőt.
2015. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3-5 ezer körül szokták vállalni az edzők óránként, plusz az utiköltség. Mivel általában minden edző messzebbről jár, úgy éri meg, ha többen összefogtok. Három-négy lovasért már megéri az edzőnek is autókázni, ráadásul nektek is olcsóbb, ha az utiköltséget összedobjátok.
2015. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Péter1011 válasza:
Sziasztok olyan segítséget szeretnék kérni hogy egy hónapja vásároltam egy kanca lovat egy olyan embertől akinél három napja volt de ő is eladta azt mondta hogy lehet hogy be van fedezve ha igen akkor körülbelül két hónapos lehet neki azt mondta az előző tulaj a probléma az hogy nagyon jámbor kedves póni de a lábát nagyon félti egyszerűen nem tudom megpucolni meg körmölni amint lassan a mellkasát a nyúlnék a lábához rögtön hátrál kapar rúg ugyanez a helyzet a hasához nyúlok rögtön rúg egy hónapja próbálkozok vele kedvesen szépen nyugodtan de mégse kihívtam A patkolókovácsot de egy óra próbálkozás után feladta ő is nem tudom miért féltél ennyire a lábát egy hónapja próbálkozok de egyszerűen még hozzá se tudok nyúlni a lábához
2021. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!