Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi baja volt a lónak? Miért...

Mi baja volt a lónak? Miért nem csinált semmit a lovas? Te ezt tudtad volna kezelni? Gonosz volt a ló? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EOm9XFb1LeE


Ha nem jó a link egyeseknek: így jártatok! Nekem jó!



2015. febr. 8. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem irányítottam volna a bokor felé, hanem húztam volna a szárat balra és akkor talán nem fekszik bele a bokorba... A problémája a mellette álló lóval lehetett szerintem, de ez nem normális. Ezért nem szeretem a lovakat, kiszámíthatatlanok.
2015. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Megzavarta valami! Nagyon mást nem tudott volna csinálni a srác se!
2015. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

A lovas próbálta visszafogni. Mit tudott volna még csinálni?

Nem tudok lovagolni, így kezelni sem tudtam volna.

Kétlem hogy gonosz lett volna a ló, megbokrosodott és ennyi. Szerintem is a mellette lévő lóval volt baja, vagy a lovas csinált valamit ami miatt a ló meg akart szabadulni tőle.

2015. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Például leugrani róla?
2015. febr. 8. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy lovasnak az utolsó gondolata lenne leugrani az alatta megbokrosodott lóról... -_-"
2015. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Olcsóbban megúszta így mintha leugrott volna


ölég magas egy ló

2015. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

A mellette álló lóval volt gondja, meg szerintem az egész helyzettel úgy ahogy van. Lehet, hogy újonc volt még és megelégelte a dicsőséget.

Sok minden mást nem nagyon tudott volna csinálni a lovas, egyszerűen vannak helyzetek, amelyek így érnek véget.

2015. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
A másik lóval volt gondja, és mivel a lovas egyik kezében kard volt így egy kézzel sokkal nehezebb az ilyen helyzeteket kezelni. Meg gondolom a lovas is azt hitte, hogy ugrik kettőt azt annyi lesz.
2015. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk a lovas ott hibázott, hogy az első ugrások után nem dobta el a kardot és kezdett két kézzel normálisan korrigálni, mert így nem tudta kiskörre se venni.

Amúgy meg egy ló sosem lehet gonosz, minden reakciónak megvan az oka.

2015. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Mi baja volt a lónak?

Megijedt valamitől (nem a másik lótól és nem is a lovas csinált valamit).


Miért nem csinált semmit a lovas?

Azon kívül, hogy a kardot el kellett volna dobnia szerinted mégis mit kellett volna csinálnia?


Te ezt tudtad volna kezelni?

Azon kívül, hogy próbálsz fennmaradni, kiülni a bakolásokat és megfogni a lovat, esetleg körre irányítani nagyon nem lehet sokmindent tenni..


Gonosz volt a ló?

Igen, az állatoknál létezik olyan, hogy gonosz, biztos kimondottan ki akart cseszni a lovasával. Te hány éves vagy?:D

2015. febr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!