Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi baja volt a lónak? Miért...

Mi baja volt a lónak? Miért nem csinált semmit a lovas? Te ezt tudtad volna kezelni? Gonosz volt a ló? (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EOm9XFb1LeE


Ha nem jó a link egyeseknek: így jártatok! Nekem jó!



2015. febr. 8. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Olyan jó válaszok születtek! Minek kellett lepontozni mindet? Érthetetlen...
2015. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

#11


számomra is érthetetlenek a lepontozások de úgy látszik vannak akiknek ez adja az élet örömét... Sajnálom őket...



Ami a lovast illeti ilyenkor azonnal el kell dobni a kardot.

2015. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez a lépő tozas. 4 nap alatt kerultem le 43% rol 30%ra... Na mindegy... Pedig 4 válaszra válaszoltam es mindegyik 0%os lett. Pedig az utánam levo is egyet értett.


szerintem is a masik lóval volt gondja vagy a távolban látott meg valamit vagy a feneke mogott történt valami.


a lovas meg nem volt bena. El lehetett volna dobnia a kardját , de lehet hogy ugy bolt nékik mondva hogy :bármi tortenik a kardot zartsatok a kezetekben...

2015. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lepontozas*. Bocsi csak. A a telefonom mjindent atjavit....
2015. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
szerintem a lónak egyszerűen elege lett a helyzetből, vagy megzavarta valami. ilyen helyzetben nem is tudott sok mást csinálni a lovas, tényleg el kellett volna dobnia a kardot, két kézbe venni a szárakat és kiskörre venni a lovat. én így kezeltem volna az tuti. amúgy én ugrottam már le nem egyszer megbokrosodott lóról, mert tuti esés lett volna a végén, valószínűleg lóval együtt. nem mindig hülyeség ám. kitombolta magát a ló, visszaültem és mentünk tovább. nem mondom párszor próbálkozott még utána, de nem olyan mértékben.
2015. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülye választ... persze a ló a gonosz és a lovasa csak áldozat volt!

Na de komolyan ennyire vaksi lenne mindenki?

Az biztos, hogy a lovas nem tudta kezelni a helyzetet, sőt csodálnám ha rendesen tudna lovagolni... Ahelyett, hogy vissza fogta volna a lovat, kiskörre, vagy bármire..jól belenyomta a sarkát az oldalába. Egyáltalán nem csodálkozom a ló reakcióján. Talán ha nem kapaszkodni próbált volna a lábával akkor nem indult volna meg.

Én a helyében két kézzel próbáltam volna megállítani vagy kiskörre vinni és a sarkamat a legmesszebb tenni a ló oldalától.

2017. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!