Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vegyek a pacinak, vagy nem jó...

Vegyek a pacinak, vagy nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ahol lovagolok ott van egy paci akit nagyon szeretek és mindig én lovagolok rajta. A tulajjal is jóban vagyunk a szüleimmel együtt. Arra gondoltam hogy a kedvenc pacimnak veszek egy nyári, élénk színű nyeregalátétet egy hozzáillő fülvédővel. Szerintetek jó ötlet megvenni? Ezt csak azért kérdezem mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni őket, nem szeretném ha emiatt bármi nézet eltérés lenne. Ti hogy döntenétek mit tennétek egy ilyen helyzetben?

2015. febr. 9. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy cuccokat veszel egy olyan lónak aki nem is a tied
2015. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem tartom hülyeségnek. én meg olyan lóval kezdtem dolgozni akinek semmije nem volt, éppen volt rajta egy kötőfék. vettem nyerget kantárt és minden egyebet ami kellett neki. mondjuk nekem más a helyzet. ha úgy gondolod hogy a tulaj nem bánja, akkor nyugodtan vedd meg neki. vagy esetleg beszéld meg a tulajjal, és akkor tudni fogod hogy jó ötlet e vagy sem :)
2015. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyi végül is a nyeregalátét egy elég univerzális dolog. Bármely lóra ráteheted. Meg az nem a lóé lesz, hanem a tiéd, hiszen te vetted, a te tulajdonodat képezi.
2015. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Iskolalovon lovagolok. Vettem neki nyeregalátéte, fülvédőt, bokavédőt, ínvédőt, kantárt, nyerget. ;)
2015. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!