Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi ideig voltatok futószáron?

Mennyi ideig voltatok futószáron?

Figyelt kérdés
Január eleje óta lovagolok, heti 1 órát futószáron, ügetésekből a 2 pontos még nem igazán megy és még nem vágtáztam. Már nagyon várom, hogy egyedül mehessek de még persze előtte elég sokat kell gyakorolnom. Ti hány óra után kerültetek ki karámba?
2015. febr. 15. 16:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na jövőhéten megyek karámba ^^
2015. márc. 11. 19:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 1-2 hónap múlva de viszonylag rendszeresebben jártam, viszont vágtázni még csak jóval ezután kezdtem.
2015. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Velem nem így volt. Még csak három órám volt és nem is adtak nyerget sem kantárt, de valami olyan paira ültettek amit arra képeztek hogy azt tanítsa a kezdô lovasoknak hogy hogyan kell ülni meg ilyenek. Elsõ órán már gallopoztam futószáron vele, második/harmadikon az óra elejá futószár utána meg egyedül a lóval. És hogy hogy irányítom kantár nékül? Sehogy :3 Okos paci tudja hogy körbe kell menni és csak azt kell csinálnom hogy böködöm a sarkammal, hogy változtassuk hogy gallop/ügetés meg ilyenek.
2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
*pacira
2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!