Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor kezdétek tanulni a vágtát?

Mikor kezdétek tanulni a vágtát?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból 😊 ti mikor vágtáztatok először futószáron ill. szabadon? Mennyi ideje jártatok és milyen rendszerességgel?

Köszi előre is a válaszokat!



2015. febr. 19. 21:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
Rendkivul felelossegteljes, szuper oktatotol tanultam az alapokat. 11 eves voltam mikor lovagolni kezdtem, rogton nyeregben es palyan (futoszaron csak kesobb lovagoltam 1-2 alkalommal ulesjavitas miatt) egy nagyobbacska atv lovacskan... Heti 1, neha 2 alkalommal mentem, 2 honap volt kb eljutni a vagtaig.
2015. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia!😊 Én most kb. 1,5 éve lovagolok. 5 hónappal ezelőtt vágtáztam először futószáron. Nekem 1 hónap volt, amíg megtanultam teljesen egyedül vágtázni remélem érthető voltam.:)
2015. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én hetente akkor még 2x jártam és az 5. alkalommal vágtáztam először, de nyereggel! :)
2015. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éve jártam már, de ott az oktató inkább először megtanít rendesen ülni, csak utána kezddi el tanítani a vágtát(szóval futószáron lépés és ügetés, utána, ha már biztos a lovas ülése, úgy, ha teljesen egyedül megy, akkor futószáron vágta).Én már nagyon vártam a vágtát, bár az első alkalomnál csalódnom kellett.Nem ilyennek képzeltem, rázott, nagyon rossz és nehéz is volt(olyan pacin volt ez, akinek nehéz kiülni a vágtáját).Azóta imádok vágtázni, bár most is félek néha, leginkább a beugratástól:)
2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!