Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok ti hova rakjátok a...

Lovasok ti hova rakjátok a telefonotokat lovaglás közben?

Figyelt kérdés

Van olyan aki a zsebébe rakja? Nem kényelmetlen? Nekem beférne a zsebembe csak attól félek,hogy nyomná a bordámat. Máshova meg nem tudom rakni,de el kéne vinnem... Mit tegyek? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? (Iphone 5s ha ez segít...)

Előre is köszi a válaszokat! 😊



2015. febr. 22. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem kétféle nadrágom van, az egyiknek a zsebében sem zavar, de általában a mellényem zsebébe rakom ami alatt van még pulcsi, és "kifelé" van a zsebe vagy nem tudom hogy mondjam, szóval engem nem szokott zavarni egyáltalán.
2015. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

ősszel-télen a felsőruházat (pulcsi, széldzseki, mellény, kabát) zsebébe, nekem nyáron okoz gondot, amikor ujjatlanban vagyok, ezért vettem egy karra szerelhető telefon tartót, amit a futók használnak, de nagyon utálom...


a lovaglónadrág zsebébe nem fér el, sajnos elég nagy a telefonom, amelyikben elférne abban is nyom és félek, hogy betörik.

2015. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én most amíg ilyen idő van, berakom a pulcsim zsebébe, afölött meg ott a mellény. De egyelőre passzolom, hogy nyáron mi lesz vele, mert akkora telóm van, hogy a nadrág zsebébe nem fér bele, meg nem is túl kényelmes számomra úgy.. :D Gondolkoztam azon, hogy lehet venni ilyen övtáskára hasonlító telefontartót sportoláshoz, lehet beszerzek majd egyet. Bár akkor meg félek, ha leesek mi lesz a telefonnal.:'D
2015. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én nyáron övtáskába szoktam tenni, ha terepre megyek, mondjuk utálom, mert pattog össze-vissza, de mivel általában cigit is viszek magammal, így kell egy nagyobb tárolóeszköz. Azt a karra csatolható telefontartót majd még megnézem magamnak.

Pulcsis időben pedig cipzáros zsebbe teszem. A naci zsebében sajnos elég kényelmetlen és ki is fordul belőle, vagy pedig nyom.

2015. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én angol nyereghez sem veszek "cicanacit". Farmer zsebben kissé kényelmetlen, de van amikor csak egy gyakorló nadrágot veszek (4 zseb minimum) abban elfér a telefon, bicska, patakaparó, meg ezer dolog. :)

Övtáskát is hordtam egy időben (ha normálisan meghúzod nem lötyög), de nem jött be.

Ezek mellett vannak elég kis méretű nyeregtáskáim ha nagyon nem tudom hova rakni, csak ebben az esetben nem ajánlatos leesni, mert minek a telefon, ha elvitte a ló?:D Az enyémek mondjuk nem szoktak, de sose lehet tudni.

2015. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
A hasitasi nem kér kódot.
2015. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vannak az oldaltaskak. Amiket a derekadra tudsz erősíteni es belefér egy telefon meg par zsepi meg egy kis csoki.


nekem minden felso ruházaton olyan (kabat, pulcsi melleny) hogy van rajta cibzaros zseb. A kabaton a cibzaron belul van egy két rétegű zseb. Nagyon jo.


vagy azt lehetne hogy valakit megkersz hogy varrjon neked egy zsebet. Cibzarral.


telefon a gatyazseb-ben ... Hat szerintem borzasztó kényelmetlen. Es bármikor kieshet. Es azt nem fogod meghallani .. Es volt telefon nincs telefon. Szoval én odabiztos nem tennem ha nincs rajta cibzar es nem eleg mely.

2015. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2 telefonom van egy okostelefon, ami elég nagy, meg van egy kisebb gombos, amit lovaglásra használok. A nagy az olyan nagy, hogy kényelmetlen hordani, meg féltem is, ha netán esek és törik, az elég gáz lenne. A kicsi az strapabíró, azt nem féltem annyira.

Ősz-téli szezonban a kabát vagy mellényzsebbe rakom, tavasszal-nyáron mikor már pólóban lovazom, akkor a nadrág zsebébe rakom. Mindig olyan nadrágot veszek, aminek van legalább 1 zsebe, abba rakom a mobilt, meg egy ezrest, ha van megszomjazok. (terpezni járok)


Amúgy azt javaslom, hogy lovaglásra vegyél egy olcsóbb mobilt, akár használtan is, a SIM-et meg lehet oldani egy adapterrel. Elég ha tudsz róla sms-t küldeni, meg telefonálni, esetleg egy alap kamera nem árt, ha esetleg olyat látsz. Szóval az okostelót feleslegesnek találom, lovagolni mész nem facebookozni.

2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy ugye lovaglás előtt a SIM-et átteszem a kis telefonba, szóval arra nem költök külön. Érdemes gombosat venni, azt kesztyűben s könnyű kezelni. Nekem gyors gombra van állítva egy két fontos telefonszám, pl állatorvos, szülők, nagybátyám, meg 1-2 olyan szám, akinek van lószállítója, ha olyan dolog történik. Illetve még egy fontos jó tanács, mert bármikor történhet baj terepen, nem csak veled, akár a társaiddal is:

Ha te vagy valaki leesik és elindul nélküle hazafelé a lova, akkor egyből a rendőrséget kell hívni és közölni kell a ló várható útvonalát és hogy milyen közutakat, falvakat keresztezhet. Ez azért fontos, mert arra kezdik keresni, esetleg lezárják az utat, hogy ne okozhasson balesetet, se más kárt magában vagy másban. És csak ezután kell értesíteni a lovardát/otthoniakat.

2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon fontos ember lehetsz, ha még azalatt az egy óra alatt is elérhetőnek kell lenned.
2015. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!