Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok ti hova rakjátok a...

Lovasok ti hova rakjátok a telefonotokat lovaglás közben?

Figyelt kérdés

Van olyan aki a zsebébe rakja? Nem kényelmetlen? Nekem beférne a zsebembe csak attól félek,hogy nyomná a bordámat. Máshova meg nem tudom rakni,de el kéne vinnem... Mit tegyek? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? (Iphone 5s ha ez segít...)

Előre is köszi a válaszokat! 😊



2015. febr. 22. 09:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Télen,ősszel én is a mellényem/pulcsim cipzáros zsebébe rakom. De mi lesz nyáron meg tavasszal ez a baj... Nekem cipzáros a lovigazyám zsebe de igen igazatok van elég kényelmetlen lehet... A csizmámba meg nem akarom rakni...

Kedves előző:

1. Honnan tudod,hogy 1 órát lovagolok vagy hogy nem maradok ott a loviban még lovaglás után?

2. Szeretem fotózni a lovakat :D

2015. febr. 22. 18:48
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocsi nem kedves előző hanem kedves 10es! Elfelejtettem bézni a 2. Oldalt :D
2015. febr. 22. 18:49
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja de én kerültem a 2. oldalra... Jó mind1
2015. febr. 22. 18:50
 14/20 anonim ***** válasza:
te meg nagyon okos lehetsz, ha nem jut eszedbe, hogy azért kell telefon, mert a lovaglás igen veszélyes sport és ha az erdő közepén fekszel egy nyílt töréssel elég jó, hogy hívhatsz segítséget és nem kell ott elvérezned, vagy kivárnod, hogy egy arra járó remete megtaláljon...
2015. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kezdő lovas vagyok és igazából ahova járok lovagolni nagyon családias, olyan hely ahova nyugodt szívvel teszem le a táskámat, mobiltelefonnal együtt. Télen kabátzsebbe érdemes, de nyáron ha elérek majd egy pár év múlva arra a szintre, hogy terepre menjek én is bajba lennék :D mert van nyakba akasztós, de az meg teljesen zavaró lenne, ahogy a többi is.
2015. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én lovaglás közben nem tartom magamnál a telefonom, de szerintem ne nadrágod zsebébe tárold, inkább a pulcsid vagy mellényed zsebébe.
2015. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na én írtam, hogy nyáron karra szerelhető cuccot hordok, ilyen:

[link]


nem a legkényelmesebb, de megszokható.


nyilván bent lovagláshoz nyáron én se veszem fel, de terepre, főleg ha egyedül megyek, akkor igen!


van zsebes nyeregalátétem is, de a korábban felvázolt okból (ha leesik az ember és elszalad a ló, sokra megy az alátétbe rakott telefonnal...) nem az igazi.

2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Köszi 14es! Akartam írni csak kiment a fejemből... :)

Terepre inkább csak jobb időben szokgam járni

2015. febr. 24. 22:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem gombos gatyám van,mindig abba teszem télen nyáron,engem egyáltalán nem zavar,meg sem érzem.Néha kabátban felejtem télen,vagy tavasszal mellényben,de szinte minden nadrágzsebben van.
2015. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Reka:3 válasza:
En a csizmamba szoktam.:)
2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!