Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A zablagumiról mi hozza le a...

A zablagumiról mi hozza le a zsírt/koszt?

Figyelt kérdés
van egy piros zablagumim és fekete zsír van rajta vagymi...próbáltam már lemosni pár dologgal de azok nem hozták le...mivel tudom azt lehozni róla? kérésre csatolok képet is...
2015. febr. 27. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, kép jó lenne :)

De szerintem simán beáztatod meleg vízbe, és átsikálod CIFF-el, tuti jó lesz 8-)

Aztán persze jól mosd le, nehogy vegyszer menjen a ló szájába :O

2015. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsíroldó+köröm kefe szerintem igy biztos sikerul
2015. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fogkefe/körömkefe + mosogatószer


én a hideg zsíroldót hanyagolnám egy olyan tárgyról, ami végül a ló szájába kerül... a hideg zsíroldót, ami a gumikesztyű nélkül hozzáérsz 3 mp alatt lyukat éget a bőrödbe...

2015. febr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a hideg zsíroldó valóban bír egy ilyen tulajdonsággal, de ha rendesen lemosod, alaposan megtisztítod a gumit, nem hinném, hogy bármi baja lesz a lónak. Én csak abból indulok ki, hogy ha egy serpenyőre vagy akármire ráég a zsír, és te azzal szeded le, nem halsz meg utána :)
2015. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja, csak a serpenyő fém, ami nem gumi, eleve szerintem a gumit is tönkreteszi, ahogy pl a gumikesztyű is kifakul tőle.


én amúgy nem szoktam a serpenyőimet se hideg zsíroldózni, csakis a sütőt, amihez közvetlenül nem ér étel... engem megrémít az a pusztítás amit ruhával, bőrrel, bármivel végez.

2015. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a CIFF-et javasoltam, de továbbra is tartom magam hozzá, hogy ha tisztességesen, jó alaposan lemossa róla a vegyszert, akkor nem lesz baja a lónak (mert eddig a lóról volt szó, nem a gumiról).

Lehet, hogy a gumi megmaródik, ha órákig hagyja ázni benne, sőt, valószínű, de éppen ezért kell annyi ideig rajta hagyni a dolgokon, amennyi ideig a leírásban szerepel. De én se rögtön sósavval esnék neki :)

2015. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!