Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kengyelt érdemes megvenni?

Melyik kengyelt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

ezt : [link]


vagy ezt : [link]



2015. márc. 7. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a csuklósat venném, múltkor ilyenben lovagoltam és sokkal kényelmesebb, a sarkad is könnyebb lenyomni. Én is ilyet keresek, de sokallom érte a tizenezreket.
2015. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, amelyik jobban tetszik. Ha leesel és beszorul a lábad és vonszolni kezd a ló, akkor úgyis kinyílik a kengyellakat, és szíjastul mindenestül leesik az egész kurclifircli.

Ez az "esésbiztos kengyel" olyan, mint a tévében hirdetett fogkefék, mindig kitalálnak valami újat, ami szuperebb, mint azelőtt bármi, és a korábban kitalált szenzációs fogkefe egyetlen szenzációs újítását sem vette át. :)

2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már ha kinyílik a kengyellakat.... Mert láttunk már olyat sokszor, hogy nem. Én az elsőre szavaznék, nem azért mert biztonsági, hanem mert jobb vele a lovaglás.
2015. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor az első lesz :) Köszönöm a válaszokat !
2015. márc. 8. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha valaki nem gondozza a felszerelést...
2015. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem
2015. márc. 9. 08:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a második típus van és nagyon szeretem! Könnyű, fixen tartja a lábam és térdfájósaknak is ajánlom!

Ezeknél a hajlított kengyeleknél nem mindegy melyiket veszed, Sprenger jobban hajlik, Barefoot kengyelét nem ismerem. Vannak utánzatok azok semmit nem érnek!

2015. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ha nem ápolod a felszerelést, nem ügyelsz arra hogy ne rozsdásodjon, szoruljon a lakat vagy noname rossz minőségből van össze rakva a nyereg nem csodálom én se hogy nem nyílik ki!
2015. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kengyellakat kinyílik xy erejű hatásra, ha megfelelő állapotú. Ha eleve be van szorulva, elrozsdált, vagy valami, akkor lehet, hogy nem, de ha 2-8 hetente le van ápolva a nyereg, ez elvben feltűnik...


Én a sima S-kengyelt használom amúgy, nekem semmi bajom vele. Az ilyen gumisakat nem szeretem, kényelmes, de a gumit cserélgetni kell, azt meg még nem vettem észre, hogy megváltaná a világot, 10 év alatt mondjuk soha nem szorult a lábam a kengyelbe, az is tény.

[link] ilyesmi, de nekem mondjuk dupla S-es van, az formára ugyanilyen:

[link]


(Off: a Sprenger-nek van a kettő kombinációja: [link] )

2015. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1
2015. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!