Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt olyan válaszolók,...

Vannak itt olyan válaszolók, akiket "megismertek" százalékról és emlékeztek, hogy ő múltkor ezt meg ezt írta, vagy hogy van-e lova, milyen véleménnyel van bizonyos dolgokról, stb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. A Lucifer mindig felismer itt a gyiken
2015. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "lovas" kategórián belül gondoltam...
2015. márc. 8. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Többnyire nem a százaléka, sokkal inkább a modora felismerhető. Vagy épp némelyeknél gyakran ugyanúgy előforduló elírások.

Hogy mit írt korábban az meg csak egy két aktívabb tagról rémlik.

2015. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A feltűnően alacsony és magas százalékokat általában valamennyire meg lehet jegyezni, de pl 60-70 %-osból nagyon sok van így azt kevésbé lehet nyomon követni. Persze egy azon kérdésnél még meglehet jegyezni, de többnél már annyira nem...
2015. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem valahogy mindenki megismer... Mondjuk nem is bújok ködös százalékok mögé :)

A krémet egyébként meg lehet ismerni. Nem csak százalékról, hanem stílusról.

2015. márc. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazásból ,meg a szakmai véleményéről rálehet jönni. Nevet nem érdemes kiírni,mert mindig megtalálnak ,kötözködnek ,jönnek az üzenetek h közösüljél (és itt jön egy lista ,ahol az összes családtág felsorolást nyer) én inkább gyáva vagyok és elbújok a 12 évesek elől, nem tehetek róla üldöznek a kinderkatonák:D
2015. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kinderkatonák" :D :D :D

Egyébként a 60-70-80%-os rétegbe tartozva pl, engem is sokszor kevernek össze más válaszírókkal. Akadt nem egy olyan eset, amikor kerek perec megkaptam, hogy láttak ám engem már ilyet is írni, olyat is írni, így kétségkívül ilyen és olyan vagyok, de még a koromat is megállapították.(Sőt, én kivétel nélkül mindig csak azt írom, lebuktam! :) ) Azt hiszem ezt az összes 70%-os kategóriás nevében is, kikérhetem magunknak :D


Egyébként tényleg nagyon nehéz megállapítani, mivel kb. hetente változnak a százalékos értékelések, attól függően, kit hogyan pontoztak fel/le. Bár én esetenként nem is egy-egy adott személyre volnék kíváncsi, hanem magára a válaszra, így nem nagyon szoktam bíbelődni vele, hogy na ez most ki lehet?

2015. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem állandóan felismerni vélnek...de hogy miért van ez?? :D
2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt lovas témakörben is vagyunk legalább 3-4-en 75%-kal, kicsit zavaró is néha, mert igen, még egy-egy kérdésen belül is összekevernek néha, és akkor jön a spontán anyázás.
2015. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha zavaró miért nem jelenítitek meg a neveiteket? Az gyógyír mindennemű félreértésre...
2015. márc. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!