Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak itt olyan válaszolók,...

Vannak itt olyan válaszolók, akiket "megismertek" százalékról és emlékeztek, hogy ő múltkor ezt meg ezt írta, vagy hogy van-e lova, milyen véleménnyel van bizonyos dolgokról, stb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a regisztráció során nem "művésznevet", hanem a sajátomat adtam meg, azt pedig nincs kedvem megjeleníteni.

Hogy miért, arra egyszerű a magyarázat: itt GYK-n néha annyira elszalad a ló egyesekkel, hogy hobby szinten űzik egymás piszkálását, bántását, és sportot űznek belőle, kit lehet minél jobban megalázni. Nekem ehhez nincs idegzetem, de nem is érdekelnek ezek a nagy "dominancia harcok" a válaszolók között. Többször is megtanultam már, hogy felesleges bárminemű vitába bocsátkozni itt akárkivel is, az arctalanság és a névtelenség ugyanis veszett kutyákat csinál az emberből, és lubickolnak annak élvezetében, hogy bármit megtehetnek következmények nélkül. Ezt valahogy még jobban szeretik olyan társaikon gyakorolni, akik valamilyen névvel felismerhetővé teszik magukat. Hát, nekem ehhez köszönöm, de se türelmem, se kedvem, és egyáltalán nincs szükségem ilyesmire.

2015. márc. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!