Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megfelelne teljesen? Biztonság...

Megfelelne teljesen? Biztonságot nyújtana?

Figyelt kérdés

Ez az ínvédő és bokavédő teljes biztonságot nyújtana kb 110-130cm-es ugrásokhoz? Vagy valami komolyabb kellene?

esetleg valakinek van ilyene?

[link]



2015. ápr. 2. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Sőt, szinte semmi védelmet nem nyújt. Az ínvédő olyan, mint a bakancs, inkább kibicsaklás ellene véd, de terhelést az inakról nem nagyon vesz le. Arra a fáslizás alkalmas, de azt meg kell tanulni hogyan kell, különben többet árt, mint használ. Persze 100%-os védelem nincs.
2015. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi rossz volt a link.

[link]

2015. ápr. 2. 16:21
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

ez jobb lenne ? Amugy fáslit nem csak díjlovagláshoz szoktak használni?

Amugy koszi😊

2015. ápr. 2. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Bőr íntámaszos ínvédőt vegyél, az tart is, esztétikus is és ha ápolod, akkor örök darab.
2015. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom. Neztem a bor invedo szetteket es amik borbol a jobbak azok 40.000tol kezdődnek. 😲😲

ez mar túl sok. Igy is kb 300.000 el fog menni csak felszerelésre.

esetleg valami olcsobb ami 20 alatt van es jobb nem muszály hogy bor legyen.

2015. ápr. 2. 18:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez? [link]
2015. ápr. 2. 18:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy inkabb ő? [link]
2015. ápr. 2. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak ebben a webáruházban nézelődj, mert általában nagyon drágák a dolgog. Tudom, hogy a minőséget meg kell fizetni, ez tény, de szerintem vannak hasonló minőségő, olcsóbb darabok más boltokban. Egyébként a fáslit nem sportághoz mérten használjuk, hanem akkor, ha a lónak szüksége van rá. Pl. most lovagolok egy galoppról lehozott kis telivért, neki sokáig fáslizni kellett, mert fájtak az inai a galopp miatt, mégsem díjlovagolunk. :)
2015. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Eddig bennem nagyon ez volt hogy díjlovagláson faslizzunk, militarin, ugrataskor, terepen meg invedot használjunk.
2015. ápr. 3. 21:00
 10/10 A kérdező kommentje:

Horze, Imagine, palonimo közül Szerinted melyik melyik a legolcsóbb? Es minőségben melyik a legjobb?

eddig igazabol az Imagine-be vettem magamnak labszarvedot, bor lovascipot, teli lovascipot, kobakot, gatyát es nagyon szeretem. Horze bol meg kabatom van azt is imádom, es decathlonbol gerincvedom. De decathlonba maximum vezetoszarat meg ápoló felszereléseket, apolo eszköz tároló dobozt vennék.

2015. ápr. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!