Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg kelés? Mit kell vele...

Tényleg kelés? Mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem egy barna nagy kemény dudort a lovamon és fájt is neki,ha már csak a közelébe megsimogattam!Eddig még nem találkoztam ilyennel..csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.Köszi :-)

2015. ápr. 3. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit több infót lehetne? Mekkora pontosan, hol van?
2015. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez így teljes homály. hol van, mekkora és honnan tudod, hogy barna? nincs rajta szőr? mert ez így sok minden lehet, a keléstől a bagócslégy lárván át egy kullancs begennyesedett gócáig.
2015. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ló két melsőlába között van.Szőr nincs rajta,elég száraz.Olyan mint egy seb!?Csak elég nagy és vastag vagy, hogy mondjam..:-P
2015. ápr. 3. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"elég nagy"


hát ez így lehet egy sima seb var is.


patkókelés, ha arra gondolsz, az a könyökénél szokott lenni és csak így hívják, attól van hogy ahogy fekszik, mindig ugyanott nyomja a patkó, főleg ha sarok is van benne, az könnyen felsebzi.


arra gondolsz? patkókelés? ezt mondták? azt fertőtleníteni kell, lehetőleg jódos cuccal (pl betadine) és ha már varosodik, akkor lehet rá kenni hámosítót (pl. bepanten, neorganormon, körömvirág, kék kenőcs, stb)

2015. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem patkó kelésre gondoltam,de már megoldódott!Hívtunk orvost.Azért köszönöm szépen a válaszokat..
2015. ápr. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!