Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor mi van a lóval?

Ilyenkor mi van a lóval?

Figyelt kérdés

Mi van akkorha egy versenyen a lovas leeisik, komolyabb sérülés éri és a mentőnek kell elvinne a korházba. Mi lesz ilyenkor a lovával? Hova rakják amíg felépül a lovas? Illetve ki?

Köszönöm!



2015. ápr. 22. 22:02
 1/6 piriiiii ***** válasza:

Gondolom, a lovas nem egyedül ment a versenyre. Vannak szülei, barátai, élettársa, esetleg edzője, vagy ha zsoké, akkor ott a ló gazdája. Máris itt egy rakás ember, aki tud gondoskodni a lóról. Tehát sok tényező szól közbe.

Hát nyilván oda rakják a lovat, ahol addig is volt.

2015. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira jártas ilyen lóverseny témában, de mint ahogy a Forma 1-ben is, a csapat nem csak a versenyzőből áll, tehát ha netán a zsoké megsérülne és nem tudná folytatni a versenyt, akkor a csapat többi tagja biztosan "befogná" a lovat, visszavinnék a karámba, meg utána haza (ahonnan jöttek: vidék/külföld).

..........................................


Elolvastam a kérdésed és azon gondolkoztam, hogyha ez az eset megtörténne, és tegyük fel a ló tovább fut és zsoké nélkül ér be a célba, akkor is érvényes a helyezése? :D

2015. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én díjugratásra gondoltam a leginkább.

Kedves utolsó: Nem hiszem :DD

2015. ápr. 22. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolhatod, hogy egy ugróversenyre nem úgy megy a lovas, hogy egyedül felteszi a lovat a lószállítóba, odavezet, versenyez, majd tök egyedül hazajön.


Ha mégis így lenne (amire lássuk be igen csekély az esély) nyilván vannak hozzátartozói, akik intézkednének és visszavinnék a lovat a telephelyére, addig pedig a verseny helyszínén nyilván elszállásolnák a lovat arra a pár órára, max 1 napra.

2015. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott az edző meg az egész pereputty aki gondoskodik róla.


Lóversenyen ha leesik a zsoké,nem érvényes a ló futása,kizárásra kerül.

2015. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne egy versenyre elkíséri a család, az edző, meg hát van aki segít neki a lovat intézni. Pl míg a lovas a papírügyeket intézi, addig egy-két segítő ápolja a lovat, felszereli, esetleg bemelegíti. Ha meg perec van, akkor a team gondoskodik a lóról, ez lehet a fent említett család, edző, ismerősök, segítők, sportklub. A ló meg oda megy, ahol eddig is volt, az istállójába.
2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!