Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom magam megszerette...

Hogyan tudom magam megszerettetni egy lóval?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Először is elfeded azt az ótvar szagod, valószínű attól riad el. Aztán utána szeresd meg a lovat, anélkül nem fog menni.
2015. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom iskola lo.

Akkor nehezebb a dolog...

jó lenne ha rajta lovagolnal.

vigyél neki almát, répát, legeltesd, pucolgasd.

vagy csak random Menj ki a lovardába élés legyél ott vele. Csak nézd vagy olvass közbe nem tudom csak légy ott mellette.

de azt is el kell erned hogy tiszteljen.

mert ha minden nap elhalmozod őt jutalom falattal akkor azt x idő után kovetelni fogja. És pofátlan lesz.

2015. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a " egy ló nem tud szeretni" kommentek.

Van benne valami az életét sosem fogja érted áldozni. MENEKÜLŐ ÁLLAT jó lenne ha ezt mindenki felfogná. Az már más dolog,hogy ragaszkodni fog hozzád meg fog szokni. Ez nem ilyen 1 hónapos dolog. Idő kell hozzá. Talán foglalkozz vele többet.Ne csak lovagold! Csutakolgasd amúgy is jön a nyár meg fürdetheted. Dolgozz vele földről is. Simogassad.

2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Légy magaddal kritikus, fejlődj és csiszolódj, hogy a lóval való bánásmódod egyszerű és kifogástalan lehessen - hogy az állat mindig pontosan tudja, mit vársz el tőle, mit akarsz tőle, hogyan viszonyulhat hozzád. Akkor biztos lehetsz benne, hogy nagyon fog hozzád ragaszkodni - legalább úgy, ahogyan te is ragaszkodnál egy magyar honfitársadhoz Kínában 0 nyelvismerettel.


Ergo: Ne az legyen a célod, hogy megszeressen, hanem az, hogy tökélyre fejleszd a lovas tudásod és a lóval való bánásmódod.

2015. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sajnos azt kell mondjam én is úgy gondolom, hogy szeretni nem tud, ragaszkodni, vagy olyasmit csinálni, amiből azt hiheted, hogy szeret, akkor fog, ha te eteted. akkor fog böbögve üdvözölni, ha megérkezel, stb.

minél többet vagy vele, körülötte, te takarítod, hozod-viszed, villázod a szénáját, stb annál inkább elfogad és megszokik és ragaszkodik.

2015. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Há meg kő parellizni, oszt akkor majd megy utánad, mint egy pincsikutya.
2015. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül igaz az, hogy akkor fog hozzád ragaszkodni, ha te eteted. Például az én lovam bértartásban van. Én azért szinte minden nap megyek hozzá, és sok időt töltök vele. Nem csak lovaglással, van mikor csak legeltetem, van mikor csak földi munkát végzünk. Viszont a lovász eteti. Nagyon jó helyen tartom, sosem bántják, mégsem ragaszkodik a lovászhoz (aki amúgy egy nagyon normális, rendes srác). Tőle (és mástól is) elmegy ha be akarja hozni a karámból, én ha megyek érte még hívnom sem kell, meglát és már ott toporog a karámbejáratnál. Persze nem minden lónál van ez így, az enyém csak egy példa. De szerintem úgy tudod magad "megszerettetni", ha sok időt töltesz vele, én így tapasztaltam.
2015. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy szeret a ló? Mit vársz tőle? Miért kell, hogy szeressen? Elég, ha bízik benned, tisztel a hierarchiában, megteszi amit kérsz tőle, azt viszont neked kell tudni, hogy mit kérhetsz tőle(persze reggel az újságot nem fogja bevinni, de nem is ezért tartunk lovat) és nem nő a fejedre. Megint egy naiv kislány kérdése! Szeretetre vágysz, akkor ne lóval foglalkozz, inkább macskával, vagy bármi mással!!!!
2015. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó jó jó értem nem tud szeretni blablabla...vannak bizonyítékaim, hogy tud és egy tudományos könyv is köztük van:DDD
2015. ápr. 22. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Várj, találgathatok? A kiadó a Stabenfeldt Kft? ;-)
2015. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!